Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 10 září, 2014 v зачіска, поради дерматолога, Уроки краси | Bez komentářů

Які зачіски не подобаються чоловікам?

Які зачіски не подобаються чоловікам?

Хочете знати, які жіночі зачіски справляють на чоловіків найгірше враження?

Мабуть, першою у рейтингу непривабливих жіночих зачісок стоятиме занадто коротка хлоп’яча стрижка. Вона нагадує образ директора статистичного відомства з фільму «Службовий роман» та свідчить про неповагу жінки до самої себе. На думку чоловіків, коротка стрижка – невдала спроба старіючих жінок виглядати хоча б трохи молодшими. Але це не додає їм привабливості.

Також непривабливо та старомодно виглядають дрібні кучері в стилі 80-х, за допомогою яких жінки намагаються надати об’єму своєму рідкому волоссю.

drіbnі-kucherі

Чоловіки просто терпіти не можуть, коли волосся жінки вкрито лаком, наче захисним панциром. Погодьтеся, таке волосся не надто приємне на дотик – липке та жорстке. А якщо його розпустити – набуває неприродної форми та стирчить у різні сторони.

Не подобаються чоловікам також пишні начісування волосся. Вони зізнаються, що навіть здригуються при думці про те, як жінка потім розчісуватиме цю плутанину.

pishne-nachіsuvannja

Одноголосно чоловіки заявляють – прикрашати голову пишними архітектурними спорудами – уділ пенсіонерок.

Складні зачіски з великою кількістю шпильок, невидимок, булавок та зажимів також відштовхують чоловіків. У пориві ніжних почуттів вони хочуть проводити рукою по жіночому волоссі, не відчуваючи у ньому сторонніх металевих предметів.

В певній мірі це ж стосується яскравих прикрас на жіночому волоссі – різноманітних квіточок та бантиків. Створюється враження інфантильності та дитячої несерйозності.

kvіti-u-volossі

Не подобається чоловікам неохайне та розтріпане волосся. Особливо це стосується так званих курдульок – зачісок домогосподарок, що зав’язують волосся у вузлик, щоб на хвильку вискочити до найближчого магазину за сіллю.

Але й занадто сурова зачіска, у якій волосся туго стягнуто волосинка до волосинки, також не приваблює чоловіків.

Чоловіків буквально нудить від перук та шиньйонів – штучне волосся чомусь викликає у них асоціації з протезами… Нарощене волосся також не викликає захвату – воно створює враження, наче жінка намагається їх надурити, пропонуючи замість натурального гарного волосся фальшивку…

peruki-ta-shinoni

Нічого привабливого чоловіки не бачать у популярних зачісках з так званим «ефектом мокрого волосся», що більше схоже на брудне та недоглянуте, аніж на мокре. Злиплі пасма зовсім не викликають бажання торкатися такого волосся.

Від молодіжних дредів в захваті, мабуть, лише підлітки. Ця зачіска оригінальна, але не більше того. Волосся, заплетене в африканські косички, також не викликає захвату у чоловіків.

dredi

Бажання жінок зафарбувати своє сиве волосся цілком зрозуміле. Але, на думку чоловіків, використовувати для цього бажано фарбу природного кольору.

Але коли жінка занадто часто експериментує з кольором свого волосся, чоловікам не до смаку. Це викликає у них бажання запитати, чи пам’ятає вона взагалі свій природній колір волосся? Рожеві, сині, червоні чи зелені пасма – це, звичайно, дуже оригінально. Але сенс такої надмірної жіночої оригінальності чоловікам недоступний.

kol'orovі-pasma

Іще одне малопривабливе видовище – висвітлене волосся з незафарбованими коренями, що серед чоловіків носить красномовну назву «блондинка з темним минулим».

 

Так, вимог у чоловіків щодо жіночого волосся багато. Або ж, навпаки, мало? Адже, виявляється, більшості чоловіків подобається надзвичайно проста зачіска: довге розпущене волосся природного кольору, без зайвих прикрас. Головне, щоб воно було чистим та доглянутим.

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This