Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 27 února, 2015 v макіяж, Новини в індустрії краси, поради візажиста, Уроки краси | Komentářů: 1

Як правильно обрати форму брів?

Як правильно обрати форму брів?

Ми, жінки, завжди прагнемо виглядати неперевершено. Саме для цього ми постійно фарбуємо волосся, експериментуємо з зачісками, змінюємо види макіяжу, користуємося усіма можливими косметичними засобами для догляду… І все це, безперечно, дуже добре. Але, на жаль, ми іноді забуваємо про наші брови. Можна швидко та легко зробити неперевершений макіяж, але недоглянуті брови його зіпсують, так само, як правильна форма брів може компенсувати його відсутність.

Обираємо форму брів відносно форми обличчя.

гарні брови

Як отримати гарні брови

Думаю, перш за все варто сказати про те, що існує думка, ніби правильна форма брів та, якою нас нагородила природа. В деяких випадках так воно і є, це стосується тих, кому дійсно пощастило. Та все ж, я вважаю, що правильно підібрана форма брів, може значно прикрасити обличчя, можливо трошки змінити його вираз, або ж приховати недоліки.

У справі з підбором форми брів, головне не переходити до крайнощів. Зрощені посередині брови це зовсім не привабливо та не естетично, так само, як і надто тонкі, майже відсутні брови. У першому випадку вам допоможе пінцет. За його допомогою ви можете легко видалити зайві волоски та надати своєму обличчю більш охайного вигляду. А от з надто тонкими брівми трохи складніше, тут вже потрібен спеціальний олівець або тіні для брів. Підмальовувати брови потрібно дуже легкими рухами, способом «штриховки», ні в якому разі не тисніть на олівець, і не наносьте багато тіней. Після того як ви нанесли олівець або тіні, їх потрібно розтушувати пензликом або вушною паличкою. Головне обрати природній колір та не перестаратися з нанесенням косметичних засобів. Це якщо говорити про крайнощі.

Форма брів, як не дивно, залежить від форми обличчя.

Якщо у вас кругле обличчя ні в якому разу не можна робити ідеально округлі брови, оскільки вони тільки підкреслять його округлу форму. В такому випадку ідеально буде надати бровам класичної рівної форми з легким зламом та тонким кінчиком. Якщо на основі брови зробити трохи більший, правильний злам – це зробить обличчя більш виразним. Також дуже важливою є відстань брів від очей. Якщо брови будуть посаджені дуже високо, то у вашого обличчя буде неприродній здивований вигляд, і навпаки, якщо брови будуть посаджені дуже низько – ви матимете вигляд засмученого міма.

брови для круглого обличчя

Селена Гомес

Володаркам овального обличчя, можна сказати, пощастило. Ця форма обличчя вважається ідеальною, але, форму брів також потрібно підібрати правильно. Тонке, видовжене овальне обличчя прикрасять рівні брови середньої товщини. Якщо у вас овальне обличчя з широкими вилицями його форму можна підкорегувати, якщо трохи подовжити кінчики брів. Зробити обличчя менш витягнутим можна, зробивши брови округлої форми з легким зламом на основі.

брови для овального обличчя

Джесіка Альба

На обличчі жінок з квадратною формою обличчя гармонічно виглядатимуть брови трохи підняті від початку до основи, зігнуті дуги. Тут головне зробити максимально природній, але все ж чіткий злам. Така форма брів вважається абсолютно не вибагливою в догляді, головне вчасно видаляти зайві волоски, що відростають.

брови для квадратного обличчя

Сальма Хайєк

Жінкам, в яких обличчя в формі трикутника ми радимо трохи підняті до гори брови з легким, плавним зламом, який не має опускатися надто низько, також не можна робити кінчик брови надто тонкою. Ні в якому разі не рекомендуємо рівну форму брів, оскільки це порушить пропорції обличчя.

брови для трикутного обличчя

Меган Фокс

Що ж, форму брів ми обрали. Але ж як визначити де вона має брати початок, а де закінчуватись? Все дуже просто. Візьміть звичайний олівець, прикладіть до нижньої частини «крила» носа так, щоб інший кінчик був на рівні внутрішньої частини ока. На тому місці куди вказує олівець, на перетині надбрівної дуги і буде початкова крапка. Далі визначаємо середину (вище вказувалося основу) брови. І це не означає що середина брови буде чітко посередині. Візьміть той же олівець і один його кінець, знову ж таки, прикладіть до «крила» носа, а інший – проведіть на рівні зіниці. Кінчик олівця вказуватиме на середину (основу), або як ще кажуть лінія підйому або зламу брови. Місце де має закінчуватися лінія брови можна визначити наступним чином. Прикладіть один кінчик олівця до «крила носа» а інший проведіть вздовж зовнішнього куточка ока – олівець вказуватиме вам місце на надбрівній дузі, де має закінчуватися брова.

форма брів

Корекція брів

Якщо вас не влаштовує форма ваших брів, її завжди можна підправити. Тонкі брови можна домалювати олівцем, або тінями. А от широкі брови можна підкорегувати видаливши зайві волосинки. Перед видалення змастіть шкіру навколо брів живлячим кремом, це пом’якшить шкіру, наступним кроком стане сам процес видалення зайвих волосків. Після проведених маніпуляцій змастіть ділянки навколо брів антисептиком, та знову нанесіть живлячий або заспокоюючий крем, щоб уникнути подразнення та почервоніння.

Ось і все! Ідеальні брови готові! В наступній публікації читайте про те, які брови будуть у моді в 2015 році.

Ян

Aktualizováno:

Komentářů: 1

  1. Ось і все! Ідеальні брови готові! В наступній публікації читайте про те, які брови будуть у моді в 2015 році.

Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This