Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Únor 25, 2015 v зачіска, Новини в індустрії краси, Уроки краси | Bez komentářů

Як обрати щітку або гребінь для волосся

Як обрати щітку або гребінь для волосся

Наше волосся потребує щоденного догляду. І саме правильне розчісування є дуже важливим. Для того, щоб ваше волосся мало здоровий та привабливий вигляд його потрібно ретельно вичісувати два рази на день (адже багато, це не завжди добре), а також декілька разів на день, так би мовити, підправляти зачіску. Тож яку щітку чи гребінь для волосся краще використовувати? А відповідь для кожного буде різна. Оскільки для кожного типу волосся, потрібно індивідуально підбирати засіб для розчісування.

Найпопулярніші гребінці, щітки, брашинги та інше.

  • Дерев’яний гребінець. Ним можна користуватися щодня. Підходить практично для будь-якого волосся, добре розплутує його. Та все ж є ідеальним варіантом саме для волосся, що в’ється. Він добре розчісує, не електризує та не травмує його. Дуже важливим є те, щоб сам гребінець не був вкритий лаком або фарбою. Нехай вигляд лакованого гребінця більш стильний та привабливий, та все ж, маленькі макротріщенки, які згодом обов’язково з’являться на лаковому покритті будуть дуже сильно травмувати ваше волосся. Дерев’яний гребінець не вступає в хімічні реакціями з засобами для укладки та фарбами для волосся. Це ще один плюс.
як обрати гребінець

Дерев’яний гребінець

  • Металевий гребінець – це, можна сказати, взагалі не варіант для щоденного використання. Єдиним його плюсом є те, що за його допомогою можна дуже легко начесати волосся, або розділити волосся на прядки. Металевий гребінь травмує шкіру голови, та саме волосся. Також метал може вступати в реакції з фарбами для волосся, і тоді вже не вгадаєш, який колір отримаєш після розчісування. Так що, його я вам точно не радитиму.
металевий гребінець для волосся

Металевий гребінець

  • Брашинг – це циліндрична щітка для волосся, з отворами в середині, та натуральними або синтетичними щетинками. Вона призначена як для закручування так і для вирівнювання локонів. Якщо у вас тонке волосся середньої довжини, ви можете використовувати брашинг для щоденного розчісування та укладки. Також ним дуже зручно надаати об’єму короткому волоссю. Категорично не рекомендую користуватися брашингом володаркам довгого густого волосся. Він може дуже легко заплутатися в ньому і тут без сторонньої допомоги не обійтись (перевірено особисто).
брашинг для волосся

Щітка-брашинг

  • Жорстка масажна щітка. І як вже стало зрозуміло з назви, щітка призначена для масажування шкіри голови, що, до речі, є дуже корисним. Покращується кровообіг, волосяні цибулинки отримують більше живлення, в результаті – здорове та блискуче волосся. Масажні щітки виготовляються з різних матеріалів. Це може бути дерево, метал чи пластмаса, головний показник якості в іншому. Дуже важливим є те, щоб масажна щітка масажувала голову, а не дряпала її. Саме тому, на кінчиках щетинок мають бути захисні кульки. Я люблю такою щіткою розчісуватися на ніч.
жорстка щітка для волосся

Жорстка масажна щітка

  • М’яка масажна щітка – найчастіше виготовляється з натуральної кабанячої щетини. Вона м’яко масажує голову та розгладжує волосся, надаючи йому блиску та гладкості.
М'яка щітка для волосся

М’яка масажна щітка

  • Змішана масажна щітка – має щетинки різної довжини. Короткі розгладжують верхню частину волосся, а довгі розплутують нижні шари скуйовдженого волосся.
змішана щітка для волосся

Змішана масажна щітка

  • Пласка щітка. Вона не призначена для вкладання волосся, чи надання йому об’єму. Вона просто здатна дуже добре розчесати довге та густе волосся. Після використання цієї щітки можна користуватися брашингом, або іншими щітками для укладки волосся.
щітка для волосся

Пласка щітка

  • Щітка „риб’яча кістка“ – практично універсальний варіант для довгого, або короткого прямого волосся. Її можна використовувати для розчісування, вкладання та сушіння волосся.  Моя улюблена.
універсальна щітка для волосся

Щітка „риб’яча кістка“

Ну ось і все. Я розповіла вам про найважливіші, на мою думку, щітки та гребінці. А вибір за вами.

P.S. Не забувайте вчасно міняти свої щітки та гребінці на нові, а також мийте їх з шампунем щотижня.

[Celkem: 6   Průměr: 1.8/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This