Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Září 1, 2015 v бренди косметики, декоративна, Косметика, Новини в індустрії краси | Bez komentářů

Що в жіночому макіяжі подобається чоловікам!

Що в жіночому макіяжі подобається чоловікам!

Ми, дівчата, дуже любимо покрасуватися одна перед одною, але головне – привернути чоловічу увагу і відчувати на собі захоплені погляди оточуючих. Для цього не шкода ні грошей, ні одягу і, звичайно ж, косметика у нас в пошані.

Але жіноче сприйняття навколишньої дійсності дещо відрізняється від чоловічого.

Багато чоловіків наголошують, що їм подобається природна краса жінки без косметики, але ми з вами знаємо, що, кажучи це, вони трошки лукавлять.І для досягнення цієї „природності“, потрібно запастися пристойною косметичкою.

Пропоную спробувати зрозуміти чого хочуть чоловіки і який макіяж вважають найпривабливішим. Розглянемо основні нюанси й тонкощі, щоб зачарувати навіть самого запеклого холостяка.

(http://goo.gl/DTyVHW)

Що в жіночому макіяжі подобається чоловікам! (http://goo.gl/DTyVHW)

Поїхали:

1. Колір обличчя повинен бути рівним без ефекту маски і надлишку тонального крему. Якщо у вас здорова шкіра без почервонінь і запалень, тоді сміливо користуйтеся базою або зволожуючим кремом. Для власниць проблемної шкіри швидше за все підійде легкий BB krém Essence BB Cream SPF 30.

2. Здоровий рум’янець на обличчі дуже подобається чоловікам. А от бронзові смуги дещо відлякують. Якщо ж ви не можете відмовитися від улюбленого бронзанта, тоді використовуйте світлі відтінки, тільки злегка окреслюючи лінію скул.

Що в жіночому макіяжі подобається чоловікам!

Що в жіночому макіяжі подобається чоловікам (http://goo.gl/iYrJRI)

3. Чоловіки не люблять тонкі, неохайні брови, а от від в міру густих, доглянутих брів вони мліють, як діти від льодяника. Не перестарайтеся з малюванням, а краще використовуйте олівці для брів натуральних відтінків і закріпіть результат гелем для брів Astor Seduction Codes Brow Gel Transparent.

Що в жіночому макіяжі подобається чоловікам! (http://goo.gl/TU4cA9)

Що в жіночому макіяжі подобається чоловікам (http://goo.gl/TU4cA9)

4. Красиві стрілки і густі вії зроблять ваші очі великими і розкриють погляд. Адже жіночі очі – це вир для чоловічих сердець. Озброюємося підводками і тушшю для об’єму і довжини вій, і вперед до перемог.

5. Що ж стосується кольору губ, більшість чоловіків віддають перевагу природнім відтінкам помад. Також в їх пошані яскраві кольори, але наближені до натуральних. Можна сміливо використовувати помади ягідних і нюдових відтінків.

Що в жіночому макіяжі подобається чоловікам! (http://goo.gl/DaI43Z)

Що в жіночому макіяжі подобається чоловікам (http://goo.gl/DaI43Z)

Отже, основні тенденції зрозумілі, переходимо до активних дій. Тільки, будь ласка, знайте міру. Кожна дівчина, жінка по своєму красива, не забувайте, що Ви унікальні і в пошуках ідеалу завжди намагайтеся підкреслити свої найкращі сторони і виділити ту саму „родзинку“, яка підкорює чоловічі серця і розум.

 

[Celkem: 1   Průměr: 1/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This