Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 4 února, 2015 v зачіска, Уроки краси | Bez komentářů

Використання косметики для волосся Matrix. Ще один день краси.

Використання косметики для волосся Matrix. Ще один день краси.

Сьогодні в нас був новий день краси. І нашою моделлю була Вікторія – гарна, стильна та розумна жінка, з коротким, густим каштановим волоссям. Вікторія любить природність, тому фарбує своє волосся в натуральні, природні кольори. Ми обрали окислюючий крем для фарбування CremeOxydant 10vol від Matrix та фарбу для волосся SOCOLOR.beauty від Matrix, у відтінку 7Вс – і дуже важливим є те, що ця фарба не містить аміаку.

фарба

Фарба для волосся Matrix

До початку нанесення фарби, волосся Вікторії мало природній каштановий колір, але майже не мало природнього блиску, кінчики волосся мали нормальну структуру, але не вистачало об’єму.

гарна жінка

Вікторія до фарбування та укладки

Майстер-перукар Інна нанесла фарбу на волосся Вікторії, що не зайняло багато часу. Фарба має легку текстуру, тому добре лягала на волосся. Ми чекали ще близько тридцяти хвилин, доки волосся зафарбується, і звісно ж провели цей час з користю. Інна та Вікторія ділилися зі мною своїми порадами по догляду за собою. Звичайно ж, не оминули ми і тем моди, стилю та краси. Обговорювали різні життєві ситуації, згадували, хто якими засобами по догляду за волоссям користувався. Загалом, відпочивали, спілкувалися, та, можна сказати, релаксували.

Прийшов час змивати фарбу. Для цього ми обрали шампунь для нормального волосся Total Results Moisture від Matrix. Шампунь має дуже м’який та приємний запах, я б навіть сказала «благородний» запах, а також густу, кремову текстуру.

шампунь на долоні

Шампунь для волосся Matrix

Після того, як Інна змила шампунь, ми нанесли на волосся Вікторії кондиціонер для фарбованого та пошкодженого волосся Total Results Color Care, також бренду Matrix. Кондиціонер за текстурою більш густий, але запахом дуже схожий на шампунь, тому конфлікту ароматів не виникало. Кондиціонер також змили.

Кондиціонер для волосся

Кондиціонер для волосся Matrix

Далі почалося найцікавіше та найприємніше (як на мене). Перукар почала сушити та вкладати волосся нашої моделі. Одразу ж в очі кидається неймовірний блиск, та розкішний колір волосся. Воно стало, наче гладка глянцева поверхня, і я з упевненістю можу сказати, що такий ефект не завжди вдається отримати.

жіноча зачіска

Вікторія після фарбування та укладки

Ми не зупинилися на отриманому результаті, та вирішили скористатися ще й моделюючим кремом для волосся Studio Line Style від L’OrealParis.

Моделюючий крем

Моделюючий крем для волосся

Крем білого кольору, має легку текстуру, яка схожа на щось середнє між кремом та гелем. Цей засіб призначений для легкої фіксації локонів, для надання зачісці біль невимушеного вигляду, а також він добре живить волосся. Моделюючий крем ми наносили безпосередньо на вже сформовані локони і закріпили все лаком для волосся Professionnele Laqua Super Strong Hold від Schwarzkopf.

Жіночі локони

Неймовірна зачіска нашої моделі.

І погляньте на цей результат! З такою зачіскою потрібно одразу ж іти на червону доріжку!

Дуже дякую за цей експеримент майстру Інні, та моделі Вікторії. Сьогоднішній день був просто чудовий!

Усі засоби, які ми сьогодні використовували можна придбати в інтернет магазині парфумерії та косметики Elnino.ua.

Кожна жінка хоче виглядати гарною, молодою, чарівною в будь-яку пору року за будь-яких обставин. Я не виключення. В ці холодні дні я захотіла приміряти літній, жіночний і грайливий образ. Але я за натуральність, тому для мене важливо, які засоби буде використовувати майстер-перукар. Обрали безаміачні фарби для волосся і легкий засіб для укладки. Все вийшло чудово! Волосся виглядає природнім і блискучим, зачіска легкою і об’ємною. Рідні приємно здивовані тим, якою я можу бути різною. Настрій чудовий, і все завдяки якісним засобам для волосся й чарівним рукам перукаря. Спасибі!

Вікторія.

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This