Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 23 ledna, 2015 v за нотами, Новини в індустрії краси, Парфумерія | Bez komentářů

Ванільні ноти в парфумерній справі.

Ванільні ноти в парфумерній справі.

З давніх давен ваніль користувалася неймовірною популярністю. Ще за часів ацтеків ваніль використовували замість грошей для розрахунків, для сплати данини, її використовували під час різноманітних ритуалів за участю ванілі та шоколаду. А з   появою ванілі в Європі, її почали додавати до тютюну, або жували – її вважали таємничим наркотиком. Витончений, апетитний, п’янкий, чуттєвий аромат цієї спеції дуже швидко підкорив увесь світ. Її аромат може бути м’яким, чаруючим, і в той же час агресивним, а іноді, навіть їдким.

ваніль з квітами

Ваніль

Добування натурального, природнього ваніліну дуже довгий та дорогий процес. Ванільні стрючки формуються з гарних квітів родини орхідейних, і в природних умовах запилюються комахами та колібрі, а на плантаціях ці процеси виконуються вручну. Ванільні стрючки збирають ще зеленими, для росту їм потрібно від семи до дев’яти місяців, і потім починається найцікавіше. Їх починають сушити на відкритому повітрі у затінку, під час цього процесу ваніль темніє, з’являються білі кристали – це і є натуральний ванілін.

Ми всі добре знайомі з ароматом ванілі, але, на жаль, враховуючи те, що це одна з найдорожчих спецій у світі, ми часто зустрічаємо лише синтетичний аромат ванілі. Принаймні на кухні, дуже часто використовується саме синтетичний ванілін.

збереження ванілі

Зберігання ванілі

Інша річ – це парфумерна справа. Нота ванілі здатна прикрасити будь-який, навіть найпростіший квітковий аромат. Найчастіше, для створення дорогих та якісних парфумів використовується реюньонська (бурбонська) ваніль, батьківщиною якої є острів Реюньон. Ця спеція дуже капризна, і росте вона лише в одному місті, тому і ціна на неї значно вища. Але, будьте певні, що саме з цього сорту ванілі отримують найкращі, насичені, солодкі і трошки деревні нотки.

Аромат цієї неймовірної спеції дуже стійкий, є випадки, коли ваніль зберігала свої ароматні якості майже сорок років. Але варто бути дуже обережними, при не правильному зберіганні ваніль дуже часто втрачає свої властивості.

На тему ванілі можна говорити годинами. Але краще один раз відчути, ніж сто разів почути. Я пропоную вам звернути увагу на декілька чаруючих парфумів, в яких присутні ноти ванілі. Перші в моєму списку таємничі та теплі парфуми, втілення сексуальності та свободи – Chanel Allure Sensuelle.

парфуми Chanel

Chanel Allure Sensuelle.

М’який приємний ванільний аромат ви можете відчути в парфумах Cinema від Yves Saint Laurent.

парфуми Cinema

Cinema Yves Saint Laurent.

А для чуттєвих та пристрасних леді ідеально підійдуть парфуми EaudeParfum від Roberto Cavalli.

Roberto Cavalli парфуми

EaudeParfum Roberto Cavalli

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This