Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 22 července, 2014 v Новини в індустрії краси | Bez komentářů

Туалетна вода Yves Saint Laurent Manifesto L´Eclat (2014) – маніфест жіночності та краси

Туалетна вода Yves Saint Laurent Manifesto L´Eclat (2014) – маніфест жіночності та краси

 

Новинка 2014 року – туалетна вода Manifesto L´Eclat (Yves Saint Laurent).

Ця смілива та яскрава інтерпретація фірмового аромату Manifesto, втілена у бездоганному стилі, властивому Yves Saint Laurent, завершила серію трьох ароматів, що включає оригінальний Manifesto (2012 року) та ManifestoL’Elixir (2013 року).

glowne_yves_saint_laurent_rostyleandlife

Парфумери LocDong та AnneFlipo наділили цей аромат провокаційною свіжістю та надзвичайною жіночною чуттєвістю. Квітково-східна ароматична композиція цього парфуму збагачена нотами пишної зелені та деревними акордами.

З першої краплини парфуму Manifesto L´Eclat навколо розливається неймовірна прохолода – даються взнаки свіжі верхні ноти – зелений чай, неролі, листя чорної смородини та бергамот. В серці аромату – легкі та прозорі пелюстки жасмину та фрезі, що переплітаються з червоною трояндою та флердоранжем. Базу композиції складають ноти кашеміру, ванілі, сандалу та бобів тонка.

YSL-Manifesto-L-Eclat_

Мінлива жіночність розкриває нові іскристі грані, постаючи перед нами у образі чарівної, чуттєвої та непокірної красуні. Вона має за спиною крила, її полонить безкрайнє небо та кличе нестримний вітер. Вона із задоволенням віддається на волю почуттям і пристрасним поривам.

Обличчям парфуму стала прекрасна акторка Джессіка Честейн (JessicaChastain), образ якої надзвичайно влучно передає стиль та настрій Manifesto L´Eclat.

url

Істинну сутність аромату доповнює ефектний скляний флакон – ідеально прозорий та блискучий. Увінчаний золотистим ковпачком з філігранним гравіруванням та прикрашений гранованим, наче іскристий діамант, поясом, флакон нагадує жіночий силует.

ysl-manfesto-l_eclat

Завдяки своєму легкому та врівноваженому аромату, туалетна вода Manifesto L´Eclat (Yves Saint Laurent) ідеально підходить для романтичних побачень та дружніх вечірок у приємній атмосфері.

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This