Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 9 září, 2014 v Новини в індустрії краси, Парфумерія, Рейтинги, чоловіча | Bez komentářů

ТОП-5 суперечливих чоловічих парфумів

ТОП-5 суперечливих чоловічих парфумів

Цим ароматам присвячено чимало суперечливих обговорювань на багатьох парфумерних форумах. Про них можна почути як позитивні, так і негативні відгуки. Одних людей при знайомстві з парфумом чекало дивовижне захоплення, інших – гірке розчарування. Однак байдужим до цих ароматів не залишився ніхто.

Пропонуємо вам ознайомитися з добіркою цих незвичайних чоловічих парфумів.

 

GreyFlannel (GeoffreyBeene). Цей аромат був відзначений премією в номінації «Кращий чоловічий парфум» в 1976 році.Критики й досі сперечаються про те, найгірший він чи найкращий. В той час як GreyFlannelпродовжує дивувати та захоплювати багатьох.

GreyFlannel – один з найбільш несвіжих ароматів. Його холодний запах – дивна суміш гіркої трави, сіна, підгнилого листя фіалки, вологої землі та старого ганчір’я. Ароматична композиція цього парфуму дійсно незвичайна. Невже дійсно хтось хоче пахнути сірою фланелевою тканиною?

geoffrey-beene-grey-flannel

Infusiond`Homme (Prada) — іще один унікальний парфумерний екземпляр. Відгуки про нього також відрізняються своєю суперечливістю – одні вважають його цілковито безликим та байдужим, інші – оригінальним та індивідуалістичним.. Після нанесення проявляється не одразу, заявлені виробником квіткові та цитрусові ноти майже не відчуваються. Поступово розкривається цей дивний курно-пудровий букет, що тримається досить довго та створює своєрідний затхлий шлейф. На диво, багатьом цей аромат дійсно подобається. Але користуватися ним можуть одиниці.

Infusion-d-Homme-Prada

Imperial Millesime Creed аромат для чоловіків та жінок, що можна впевнено назвати шедевром нішевої парфумерії. Мабуть, це найбільш свіжий аромат з усіх, що можна знайти на полицях парфумерних магазинів. Спробуйте уявити собі запах сирості та плісняви, що витає у вологому повітрі старого підвалу. Додайте до нього аромат сирої цегли та мокрої землі, і ви отримаєте ImperialMillesimeCreed.

Важко сказати, що цей парфум негарний, навпаки. У ньому відчувається щось піднесене та дороге. Але користуватися ним зможе далеко не кожний.

Imperial-Millesime-Creed

Pour Homme (Yves Saint Laurent). Цей парфум – справжній «oldschool». Молодим людям буде важко зрозуміти старомодний ретро-аромат, з гіркими цитрусами, букетом пряних трав, полірованої деревини у композиції, що нагадує запах класичного мила. PourHomme – аромат давно забутого минулого. І користуватися цим вінтажним парфумом зможуть лише ті, хто пам’ятає часи його актуальності та хоче подумки поринути у спогади про них.

Pour-Homme-Yves-Saint-Laurent

PashaCartier (Cartier) – іще один ретро-аромат. Насичений, глибокий та «дорогий». З розкішною ароматичною композицією з деревними нотами та прянощами – м’ятою, лавандою, кумином, коріандром та анісом, а також духмяним мохом та смолою. Відмінна стійкість та довгий шлейф. Один недолік – занадто різкий та гіркий. А ще досить впізнаваний: навіть якщо ви ніколи не знайомилися з PashaCartier, ви вмить його впізнаєте. У 90-х роках більшість недорогих чоловічих одеколонів мали схожий аромат навіть називалися „Паша“, настільки він був популярний. Однак личить він далеко не усім та не підходить для щоденного використання.

Pasha-Cartier-Cartier

 

Пам’ятайте, що не варто купувати парфумерну продукцію без попереднього тестування аромату. Адже його популярність може пояснюватися відмінностями у індивідуальному сприйнятті та особистих уподобаннях. Або ж просто вдалою маркетинговою кампанією.

 

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This