Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 4 září, 2014 v манікюр і педикюр, поради стиліста, Уроки краси | Bez komentářů

10 поширених помилок при виконанні манікюру

10 поширених помилок при виконанні манікюру

Дивуєтеся, чому лак на ваших нігтях швидко злущується, втрачає блиск та яскравість кольору? Мабуть, під час виконання манікюру ви припускаєтеся розповсюджених помилок. Яких?

Дізнайтеся, яких помилок слід уникати під час виконання манікюру для того, щоб поверхня нігтів була ідеально гладенькою та блискучою, колір – яскравим, а лакове покриття – міцним та довговічним!

  1. Жирна поверхня нігтів

Якщо перед початком виконання манікюру ви не знежирите нігтьовупластину, довговічним він не буде. Ані базове покриття, ані лак не ляже на жирну поверхню нігтя. Тому якщо ви використовуєте масло для кутикули перед нанесенням лаку, не забудьте ретельно видалити його за допомогою води з милом. А іще краще – наносіть його вже після повного висихання лаку.

  1. Відсутність основи

Основа – базове покриття, поверх якого наноситься декоративний кольоровий лак. Базове покриття не лише захищає нігті від шкідливих речовин, що містяться у лаку, а й згладжує усі нерівності та створює гладеньку поверхню нігтів.

  1. Зневага до закріплювача

Закріплювач – це засіб, що наноситься поверх лаку та служить у якості захисного покриття, забезпечує довговічність та стійкість манікюру. Професіонали рекомендують наносити тонкий шар закріплювача щодня. Тоді покриття не лише не зітреться, а й збереже яскравість кольору та блиск.

  1. Неправильне нанесення лаку

Не намагайтеся зафарбувати весь ніготь одним рухом пензлика. Існує класична методика нанесення лаку трьома мазками: один у центрі та два з обох боків. Спершу торкніться пензликом середини нігтя і м’яко змістіть його до краю кутикули. Потім, не відриваючи пензлику від поверхні нігтю, проведіть ним до кінчику. Після цього акуратно зафарбуйте бокові сторони нігтю.

  1. Відстань між кутикулою та покриттям

Боячись зачепити лаком кутикулу, багато хто залишає чималу відстань між нею та краєм покриття. Але ідеальний манікюр передбачає ідеально зафарбовану поверхню нігтів до самої кутикули. Досягти цього досить складно.

Якщо ж уникнути забруднення кутикули не вдалося, після висихання покриття слід очистити кутикулу від лаку. Зробити це можна за допомогою кінчика зубочистки, обгорнутого ватою та змоченого рідині для зняття лаку.

  1. Товстий шар лаку

Наносити лак потрібно пошарово, намагаючись, щоб кожен шар був якомога тоншим. Інакше лак нерівномірно розподілиться на поверхні нігтів і буде довго висихати. Та й сам манікюр виявиться недовговічним.

  1. Поспіх

Мабуть, найскладніше в манікюрі – терпляче чекати, доки висохне лак на нігтях. Багато хто вважає, що він висихає протягом 20-30 хвилин. Однак, насправді йому потрібно набагато більше часу. Запасіться терпінням та відкладіть на потім усі свої домашні справи, якщо хочете зберегти ідеально гладеньке покриття.

  1. Тепла вода

Навіть якщо вам здається, що пройшло вже достатньо часу, і що з покриттям нігтів вже не трапиться нічого страшного, ми не радимо вам відправлятися у душ. Тепла вода, під якою ви проведете лише декілька хвилин, розм’якшить лак та призведе до його здуття. Усі ваші старання зведуться нанівець. Тому завбачливо приймайте гігієнічні процедури перед виконанням манікюру.

А от холодна вода – навпаки, сприятиме прискоренню висихання лаку. Якщо ви не маєте достатньо часу на очікування, через 3-5 хвилин після нанесення лаку опустіть руки у холодну воду. Лак висохне швидше, а ризик подряпати поверхню знизиться.

  1. Лак із простроченим терміном придатності

Саме так! Лаки не вічні! Вважається, що тривалість їх життя – не більше 12 місяців з моменту відкриття. Після цього вони не лише не гарантують якісного покриття , а й представляють собою реальну небезпеку для здоров’я. Тож уважно слідкуйте за строком придатності лаків та безжалісно викидайте ті, строк служби яких минув.

        10. Ацетон

Ацетон висушує нігтьовупластину, робить нігті слабкими та ламкими, може стати причиною появи білих плям на нігтях. Якщо ви хочете мати здорові нігті, використовуйте рідину для зняття лаку без ацетону.

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This