Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Leden 20, 2016 v великі парфумери, Новини в індустрії краси, Цікаво знати | Bez komentářů

Талановиті батько й син: парфумери Жак та Олів`є Польжи

Талановиті батько й син: парфумери Жак та Олів`є Польжи

Сьогодні в рубриці „Великі парфумери“ я вирішила надати перевагу більш сучасним талантам. Саме тому обрала двох чудових представників парфумерного мистецтва – батька і сина Жака і Олів`є Польжів, які творили свої шедеври для Chanel, Balenciaga,  Bvlgari, Christian Dior, Dolce & Gabbana та багатьох інших іменитих брендів. 

 

Почнемо з Польжа старшого. Жак у різних інтерв’ю нерідко згадував, що міг би і не стати парфумером, якщо б народився в самому Парижі або ж на півночі Франції. Проте талановитий митець виріс в Провансі, який відомий своїми мальовничими неперевершеними садами. У дитинстві – згадує Жак – він з родиною вирушав на знаменитий Лазурний берег, дорога до якого проходила повз квіткові плантацій Грасса, де вирощувалися квіти для  парфумерної промисловості. Маленький Жак із жадібністю нюхав повітря, сповнене ароматами троянд, жасмину, фіалок, ірисів, квітучих апельсинів. Парфумер вважає, що саме ці дитячі враження відіграли вирішальну роль у виборі майбутньої професії.

933b52cb22f35d4735b8959e860f0b7c

Жак Польж, http://goo.gl/nXLBSm

Бажання присвятити життя ароматам привело Жака Польжа до парфумерної школу Roure, закінчивши яку молодий парфумер  вирушив в Нью-Йорк. Там Жак помітив, що американська парфумерна справа має дещо інші критерії, ніж французька, тож за два роки повернувся до Франції, щоб творити аромати, омріяні з дитинства і пов’язані з квітковими долинами Грассу.

http://goo.gl/sNHqbD

http://goo.gl/sNHqbD

Жак йде працювати в одну з французьких парфумерних компаній, яка дає можливість створювати аромати для відомих будинків моди. У професійному портфоліо Польжа з`являються – успішна роботи з Ungaro, Yves Saint Lauren, Tiffany.

1978 рік стає визначним для Жака: парфумер починає співпрацю з Chanel. Саме ця робота стає беззаперечною справою його життя. 35 років Польж є головним парфумером бренду, створивши за цей час 30 ароматів Chanel. Відомо, що Польж надзвичайно дбайливо зберігає парфумерні традиції легендарного бренду, що були закладені Габріель Шанель та попередниками Жака – Ернестом Бо і Анрі Робером. Деякий час Польж лише зберігає і коригує традиційні парфуми Chanel, але в 1981 році створює перший власний аромат – сенсаційний Chanel Antaeus.

http://goo.gl/gQNtma

Chanel Antaeus, http://goo.gl/gQNtma

Парфумерну династію Жака Польжа успішно продовжує його син  – Олів’є Польж. Здавалося б, що Олів’є, який з дитинства спостерігав за працею батька, мав рости з єдиною мрією: стати не менш талановитим парфумером. Проте Олів’є і чути не хотів про парфумерну справу, чим доводив Жака до відчаю. Всупереч сподіванням батька син обрав навчання на факультеті історії та мистецтва. Молодий Польж бачив власне майбутнє на модних виставках і хотів стати визнаним профі у сфері мистецтва. Проте на другому курсі навчання Олів’є відправили на практику у  International Flavors & Fragrances (IFF), що відома ароматами, випущеними для масового ринку.

http://goo.gl/94WFxt

Олів’є Польж, http://goo.gl/94WFxt

Працюючи там, Олів’є усвідомив, що хотів би займатися саме парфумерною справою. Згодом практика в IFF переросла в справжню роботу, за час якої Польж молодший створив безліч чудових ароматів: цього б, напевно, стало  для портфоліо кількох парфумерів. Упевнена ви знайомі з його творіннями: Eau Parfumée au Thé Rouge від Bvlgari, La Perla Blue Christian Dior Hommе, The One for Men від Dolce & Gabbana, Cuir Beluga від Guerlain, Apparition for men і Apparition Homme Intense від Emanuel Ungaro, Friends Men від Moschino, The Beat від Burberry.
За словами Олів’є,  найбільше пишається співпрацею з Кейт Мосс, для якої  створив парфум Vintage.

Кейт Мосс та її http://goo.gl/tM5MnZ

Кейт Мосс та її Vintage, http://goo.gl/tM5MnZ

У 2009 році молодший Польж нагороджений Prix International du Parfum – найжаданішою і найбільш значущою премією у світі парфумерів. Під час вручення престижної Жак Польж розплакався: батько надзвичайно пишається успіхом свого талановитого сина.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Olesya Divnich

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This