Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Září 2, 2015 v декоративна, Косметика, Новини в індустрії краси | 2 komentářů

Літній конкурс з ELNINO.UA

Літній конкурс з ELNINO.UA

Друзі, піймайте з нами літній драйв – приймайте участь у конкурсі від www.elnino.ua та отримуйте привабливі призи у вигляді трьох сертифікатів, на суму 1000 грн. кожний. Сертифікат ви можете використати самі, або подарувати своїм близьким. Якщо ви зацікавились, то хутчіш читайте інформацію про те, як брати участь.

Створіть селфі зі своїм улюбленим парфумом (флаконом повним або порожнім). Флакон має бути гарно видно на фотографії. Але, хвилиночку, не все так просто.  Для цікавинки на селфі має бути присутній один або декілька інгрідієнтів зі складу вашого улюбленого аромату. Або ж своєю атмосферою фото мають нагадувати характер даного парфуму. Також дозволяється відправляти фото-колаж.  Готове селфі швиденько відправляєте нам на email konkurs@elnino.ua.

Та не забудьте написати короткий коментар до свого фото: імя, nickname в instagram, назва парфуму, інгредієнт (або короткий опис атмосфери, що відповідає духу парфуму).

ОБОВ’ЯЗКОВО ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ФОРМАТ ФОТО! Воно повинно бути в форматі jpeg або png.(640х640)

ELNINOUA_SOUTEZ_LETNI_960_360-20150721_151438

Всі світлини (selfie) мають  відповідати правилам, що опубліковані на нашому сайті, в Facebook та Instagram, або в нашому блозі Parfumion.

Ваше селфі точно сподобається іншим користувачам, і вони будуть ставити лайки та писати коментарі до них.

Як  же визначиться переможець?

Кожен з 3 сертифікатів ми  розігруємо по-різному.

  1. Перший сертифікат розігрується з усіх фото – просто візьмемо емейли з яких нам прийшли селфі і сервіс  random.org  випадковим  вибором обере переможця.
  2. Другий сертифікат – отримає той хто набрав найбільшу кількість лайків під фотографією. Рахуються лайки на  Facebook та Instagram.
  3. Третій  – переможця обере журі – працівники iнтернет-магазину  ELNINO.UA.

Конкурс стартує 20/07/2015, а завершиться 31/08/2015. Результати проведемо 03/09/2015 та  одразу  на Facebooke і в нашому  блозі  опублікуємо  iмена  і фотографії щасливчиків.

Детальніше про правила конкурсу:

1. Учасниками можуть бути будь-які фізичні особи, що досягли 18 років.

2. Учасники конкурсу повинні відправити свої фотографії, розміром  640х640 на електронну адресу: konkurs@elnino.ua  в форматі jpeg або png.

3. Нажаль, у нас немає можливості форматувати ваші фото. З цієї причини, ми просимо відправляти нам уже відредаговані  фотографії. Чим краще якість фото, тим більше ви зможете зацікавити нас.

4. Приймаються тільки фото (selfie), на яких сам учасник з парфумами (флакон може бути, як повний, так і порожній),  і, які відповідають правилам. Флакон має бути гарно видно на фотографії. На фото має бути присутнє щось одне (або декілька компонентів) зі складу (нот) даного парфуму. Або ж атмосфера фото повинна відповідати призначенню парфуму.

5. Кожен учасник може відправити тільки одне фото. До фотографії потрібно написати короткий коментар: ім’я, nickname в instagram, назва парфуму, інгредієнт (або короткий опис атмосфери, що відповідає духу парфуму).

6. До участі в конкурсі ні в якому разі не допускаються фотографії, на яких учасник в оголеному вигляді чи в нижній білизні, або фото, що не відповідають чинному законодавству України. Також до конкурсу не допускаються фото, які порушують авторські права інших фізичних осіб.

7. Прийняті фото ми не повертаємо назад. Якщо фото (selfie) відповідає усім правилам, воно буде опубліковане протягом 48 годин на нашій сторінці в Facebook та в Instagram. Також ми опублікуємо фото в нашому блозі  (www.parfumion.com.ua). Ми не передаємо зображення третім особам, та не використовуємо для рекламних цілей.

8. Кокурс триватиме з 20/07/2015 пo 31/08/2015.

9. Організатором конкурсу являється компанія elnino parfum s.r.o., як власник інтернет магазину www.elnino.ua (https://www.elnino.ua/nashi-kontakty).

10. Обробка особистих даних проводиться за законами Чеської Республіки. (https://www.elnino.ua/zakhist-osobistih-dannih).

11. Результати конкурсу будуть оголошені 03/09/2015.

12. Розігруємо 3 призи – 3 сертифікати на покупку в інтернет магазині www.elnino.ua. Номінал кожного з сертифікатів 1000 грн.

13. Розіграш проводиться за наступним принципом:

А)1 сертифікат – фото переможця обирає команда-журі сайту www.elnino.ua

В) 1 сертифікат – фото переможця обирає random.org у випадковому порядку.

С) 1 сертифікат – фото переможця обираємо по кількості лайків (рахуємо лайки на Instagram i в Facebook). Виграє фото з найбільшою кількістю лайків.

14. Переказ сертифікатів буде проводитись в електронному вигляді – на електронну адресу переможця. Сертифікати будуть відправлені переможцям після телефонного повідомлення від нашого оператора.

15. Результати розіграшу ми опублікуємо на нашій сторінці в Facebook і в нашому блозі Parfumion.

16. Переможця ми обов’язково поздоровимо за телефоном.

17. Якщо нам не вдасться зв’язатися з переможцем протягом 7 днів після розіграшу, ми виберемо наступного переможця.

18. Сертифікат переможець може використати як сам, так і подарувати його комусь іншому.

У  нашому конкурсі не буде тих, хто програв, адже усі хто прийняв у ньому участь отримають приємний бонус у вигляді купонів на знижку. Не зволікайте, ловіть удачу за хвіст! Хороший настрій та незабутні емоції гарантовано.

[Celkem: 2   Průměr: 4/5]

Ян

Aktualizováno:

2 komentáře

  1. А я теж приймаю участь!!!=)

    • Дякуємо за участь. Бажаємо удачі.

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This