Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 12 srpna, 2014 v Новини в індустрії краси | Bez komentářů

Що подарувати молодій матусі?

Що подарувати молодій матусі?

Молода матуся, що тримає на руках свого новонародженого малюка – втілення справжньої ніжності та любові. Картина щасливого материнства не може не викликати зворушливих почуттів.

Парадокс, але жінка, що іще нещодавно була вагітною та насолоджувалася турботою близьких людей, після народження дитини позбавляється будь-яких привілеїв. Тепер вся увага оточуючих прикута лише до немовляти – нового члена сім’ї. На матусю ж покладається безліч нових для неї зобов’язань по догляду за малюком, і вона, забуваючи про себе, поринає у новий для неї світ материнства.

Але ж і вона, заклопотана, стривожена, втомлена безсонними ночами, потребує допомоги та підтримки, турботи та уваги.

І якщо Ви хочете порадувати молоду матусю, завітайте до неї в гості, помилуйтеся ніжним рожевим малюком, запропонуйте просту допомогу, наприклад, у прасуванні пелюшок чи протиранні пилу на полицях, а також піднесіть для неї особливий подарунок.

Але нехай це буде не банальний подарунок – не упаковка одноразових підгузників чи серветок, не яскраві брязкальця, не мереживні чепчики для дитини, не крем від попрілостей! Подаруйте їй щось особисте…

Подаруйте їй парфум!

І якщо Ви думаєте, що парфум – абсолютно недоречний подарунок для такого випадку, Ви помиляєтеся! Приємний аромат нагадає їй, що вона не тільки мама, а й молода та приваблива жінка! І не зважаючи на всі зміни, що сталися в її житті після народження малюка, вона залишається для Вас дорогою та любою.

Звичайно, парфум для матусі має бути особливим – легким та ніжним, безпечним для малюка.

Таким, як Petits et Mamans(Bvlgari).

main

Цей аромат спеціально створений для мами та немовляти. В його композиції присутні найніжніші ноти: сицилійський бергамот та апельсин, бразильське палісандрове дерево, ромашка та соняшник, троянда та ірис, персик, ваніль та пудра.

Аромат парфуму PetitsetMamans– м’який, як бавовняні пелюшки, легкий, як хмаринка дитячої присипки, рідний, як пухлі рожеві рученята малюка, ніжний, як мамині обійми. Саме так пахне ліжечко, в якому спить новонароджене немовля, саме так пахнутимуть спогади про його безтурботне дитинство. Радісний, кремово-солодкий, невинний, затишний аромат.

Парфум PetitsetMamansне містить спирту та не викликає алергічних реакцій.

m15011328_84410_001_1174

Тепер Ви знаєте, що подарувати молодій матусі!

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This