Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 3 srpna, 2014 v новинки, поради візажиста, Цікаво знати | Bez komentářů

Турбота про шкіру під час вагітності. Поради косметолога

Турбота про шкіру під час вагітності. Поради косметолога

Сьогодні ми поговоримо про красу жіночого тіла, що дивовижним чином змінюється, даючи в собі місце для нового життя.

Жінкам, що чекають дитину, часто доводиться стикатися з такими неприємними супутниками вагітності, як розтягнення, пігментні плями, набряки, розширені капіляри.

На запитання вагітних жінок щодо правильного догляду за шкірою обличчя та тіла під час вагітності відповідає лікар-косметолог.

«Я завагітніла! Ця подія захоплює та хвилює мене. У мене багато питань та страхів. Наприклад, чи не спотвориться моє тіло? Чи не вкриється воно розтяжками?» Юлія, 23 роки

Молодим жінкам притаманне природне бажання залишатися привабливою, в тому числі, протягом вагітності та після народження дитини. І поява розтягнень на шкірі живота та грудей, стегон та сідниць дуже їх засмучує. Як можна уникнути цього неприємного явища?

rast2

Нажаль розтяжки – досить розповсюджене явище серед вагітних жінок. Їх поява пояснюється гормональними змінами в організмі, а також суттєвим розтягненням шкіри внаслідок росту плоду та набору жінкою додаткової ваги. Еластинові волокна шкіри не витримують навантаження та розриваються, а місця розривів заміщується сполучною тканиною.

З’являться розтяжки чи ні? Це залежить від типу та індивідуальної особливості шкіри та ступеню її еластичності. І навіть якщо вам не вдасться повністю застрахувати себе від розтяжок, ви можете покращити стан своєї шкіри та зменшити вірогідність їх появи.

В першу чергу, потрібно слідкувати за вагою свого тіла та не допускати її різких коливань. Правильно харчуйтеся. Приймайте вітамінні комплекси, що позитивно впливають на стан шкіри. На «зони ризику» щоденно наносіть спеціальний косметичний засіб, що попереджає появу розтяжок. Ретельно втирайте його в шкіру масажними рухами.

«У моєї мами під час вагітності з’явилися пігментні плями. Тепер я також вагітна. Який ризик виникнення їх і у мене?» Ольга, 25 років

Нажаль, не існує надійних способів уберегти себе від появи хлоазми, або так званої «маски вагітної». Пігментні плями виникають внаслідок гормональних змін в організмі вагітної жінки.

Зменшити ризик виникнення пігментних плям можна, якщо обмежити час перебування під прямими сонячними променями і постійно користуватися сонцезахисними засобами з показником SPF не менше 20.
Та якщо пігментні плями все ж виникли – не хвилюйтеся, приблизно через три місяці після пологів вони збліднуть та стануть менш помітними.

«Наприкінці вагітності мене стали турбувати набряки. Вранці вони особливо помітні на обличчі. Як можна усунути або зменшити набряки?» Олена, 30 років

Для того, щоб швидко усунути прояви набряку на обличчі та надати йому свіжого вигляду, потрібно виконати наступні процедури: вмитися прохолодною водою, після чого нанести на обличчя маску з тертої сирої картоплі. Через 15 хвилин маску зняти, на шкіру обличчя нанести зволожуючий крем.

oteki-na-lice
Пам’ятайте, що поява набряків під час вагітності є ознакою гестозу або свідчить про ураження нирок. Обов’язково зверніться до лікаря!

«Під час вагітності у мене на шкірі з’явилися розширені капіляри. Після пологів пройшло вже 6 місяців, а вони не зникають. Чи можна позбавитися від цього дефекту?» Світлана, 28 років

Розширені капіляри можна зробити менш помітними, замаскувавши їх за допомогою косметичних засобів – тонального крему або корегую чого олівця з зеленим відтінком.

Остаточно видалити розширені капіляри можна за допомогою лазеру. А для профілактики появи нових розширених капілярів слід уникати ультрафіолетового проміння, різких перепадів температур (зокрема, розпарювання шкіри під час косметологічних процедур, відвідування саун та парних), вживання алкоголю, а також гарячих, пряних та гострих страв. Ці фактори посилюють потік крові до обличчя та провокують розширення судин.

Для догляду за шкірою, схильною до куперозу, слід вибирати спеціальні косметичні засоби з відповідною поміткою.

«Чому під час вагітності на животі виникає вертикальна темна смужка? Коли вона зникне?» Тетяна, 24 роки

Причиною появи темної смужки, що простягається від лобку до пупку, є розтягнення шкіри над черевними м’язами внаслідок росту плоду та збільшення живота. Приблизно через місяць після пологів ця смужка стане менш помітною, а потім і зовсім зникне.

Будьте здоровими та насолоджуйтеся приємним очікуванням свого щасливого материнства!

?????????????

 

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This