Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 18 února, 2015 v Новини в індустрії краси, Парфумерія | Bez komentářů

Парфуми для знаку зодіаку Риби

Парфуми для знаку зодіаку Риби

парфуми для знаку РибиСеред усіх знаків Зодіаку, не знайдеться більш загадкового, ніж Риби. Глибини, в яких вони плавають – бездонні, та абсолютно не зрозумілі іншим. Обличчя Риби може бути завжди спокійним, а поведінка буде демонструвати мрійливість, байдужість і навіть лінь. І навіть при великому бажанні, оточуючим навряд чи вдасться вивести Риб з рівноваги. Ні скандали, ні звинувачення, ні бурхливі сцени не здатні знищити їхню глибоку внутрішню гармонію. Їхню ніжну та чуттєву душу, яка ховається під оболонкою байдужості, дуже легко розчулити і змусити переживати. Чуттєвість Риб і їхня гармонія з природою робить їх неймовірно сприйнятливими, аж до екстрасенсорних можливостей.

Стихія Риб – глибока Вода, а їхня планета Нептун. Життєві проблеми практично не стосуються представників цього знаку Зодіаку. На поверхні океану можуть вирувати будь-які бурі та шторми, але їм не проникнути в глиб – туди, де світ мовчазний та прекрасний і де перед Рибами розкриваються всі таємниці Всесвіту.

Аромати, що ідеально підійдуть Рибам.

Зважаючи на те, що Риби – це водяний знак, то вони інтуїтивно обожнюють морські аромати, а також тримають тісний зв’язок з орхідеями та ліліями. Аромат мімози для них є збуджуючим, стимулюючим засобом, під його впливом вони стають більш активними, та чітко ловлять емоції тих, хто поряд. Більш сентиментальними та замріяними Риби стають під впливом бальзамних, важких ароматів амбри та моху, рідкісних, екзотичних квітів. Нерідко вони віддають перевагу легким, свіжим, заспокоюючим, квітковим запахам з нотами цитрусових та ялівцю.

Риби-жінки – це саме втілення істинної представниці прекрасної половини людства з усіма достоїнствами та недоліками. Риби дуже чуйні до запахів, це для них цілий казковий світ. Представниці цього знаку, як правило, не користуються постійно одними й тими ж ароматами, а змінюють їх залежно від ситуації. Перевагу надають романтичним, свіжим ноткам – і правильно роблять, оскільки жінкам Рибам найбільше підходять прозорі, прохолодні аромати, що нагадують море, бриз та свіжість. Ялівець та мох допомагає жінкам Рибам більш тонко відчувати красу та виражати власні думки, біла лілія, орхідея та троянда роблять їх більш сексуальними і жіночними, амбра відносить їх до світу фантазій. А свіжий китайський лимонник та аромат цитрусів відкривають в Рибах друге дихання.

Чоловіки, що народилися під знаком Риби уважні та романтичні, але вони бувають дуже нерішучі через страх бути покинутими. Вони дуже щедрі та уважні. Не дивлячись на те, що вони делікатні та чуттєві, вони здатні на енергійні дії, що дозволяють рішуче вирішити усі проблеми. Риби-чоловіки, також дуже тісно дружать з парфумами, вони вміло їх підбирають, надаючи перевагу не надто важким, теплим ароматам. В їхній колекції можна знайти різноманітні парфуми з трав’яними, квітковими ароматами. А найкращим радником в підборі парфумів для Риб-чоловіків вони вважають свою інтуїцію.

Якщо ж розглядати вподобання цих загадкових та мрійливих знаків Зодіаку більш детально. То можна сказати, що рослини, аромати яких підходять Рибам – це вишня, гранат, м’ята, лимон, ревінь, суниці, кардамон, ірис, мирт, мускатний горіх, майоран, півонія, лаванда, вербена, троянда, фіалка, грейпфрут, шавлія, розмарин.

Жінкам-Рибам ми порадимо підбирати парфуми в яких буде поєднання нот грейфруту, бергамоту, персика, троянди, жасмину, конвалії, мускусу, ванілі та сандалового дерева. Ці ноти прекрасно поєднані в парфумах від Salvador Dali Crazy Kiss.

парфуми від Salvador Dali

Salvador Dali Crazy Kiss

Ще одним чудовим відкриттям для Риб стане поєднання нот ванілі, пачулі, бергамоту, лимону, рожевого дерева, троянди, гвоздики та бензоїну в парфумах Moschino Femme.

парфуми для Риб від Moschino

Moschino Femme

А от чоловікам Рибам варто зупинити всій вибір на поєднання нот лаванди, ірису, ветиверу, кедру, гібіскусу та мускусу в парфумах Christian Dior Homme Intense.

парфуми для риб від Christian Dior

Christian Dior Homme Intense

Також підходящим ароматом станепарфум Paco Rabanne BlackXS L´Exces з поєднанням нот лимону, лаванди, пачулі, амбри та кіпріолу.

парфуми для Риб від Paco Rabanne

Paco Rabanne Black XS L´Exces

Дорогі Рибки, користуйтеся нашими порадами, підкреслюйте свою індивідуальність та неповторність, будьте чарівними, загадковими та мрійливими. І нехай ваші парфуми відображають вашу життєву позицію.

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This