Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Leden 8, 2016 v бренди парфумів, Новини в індустрії краси, Цікаво знати | Bez komentářů

Парфумерний будинок Creed

Парфумерний будинок Creed

Сьогодні пропоную познайомитися з одним з легендарних парфумерних будинків Європи – Creed. Цей бренд наврядчи відомий пересічному споживачу парфумерної продукції. Аромати Creed належать до нішевої парфумерії і коштують чимало. А шанувальниками парфумів від Creed були навіть короновані особи: імператор Микола II, Королева Вікторія, Імператор Франц Йосиф, Наполеон III.   Історія парфумерного будинку Creed, заснованого Джеймсом Генрі Крідом розпочинається аж у 1760 році в британській столиці.

Справжня сімейна справа протягом майже 300 років передається від батька до сина http://goo.gl/a9AqXK

http://goo.gl/a9AqXK

„Батько“ парфумерного будинку Джеймс Крід був видатним і визнаним майстром парфумерного мистецтва. Послугами  Кріда  користувалися монархи, віддаючи належне таланту парфумера. Гадаю, вам буде цікаво знати, що  у 18 столітті не було жодного магазину парфумерії. Всю продукцію можна було придбати лише в невеликих крамничках, де на продаж виставляли аромати двох-трьох авторів. Тогочасні вершки також могли дозволити собі замовити створення унікальних парфумів. Саме так, від одного індивідуального замовлення до іншого, слава про будинок Creed дійшла до англійської королеви Вікторії, яка призначила Джеймса Кріда офіційним постачальником парфумерії до королівського двору.

http://goo.gl/QVCFcl

http://goo.gl/QVCFcl

За часів правління Вікторії суспільство поступово позбавлялося від суворих канонів вікторіанської епохи і прагнуло до оновлення. Всім хотілося індивідуальності. Саме завдяки новим модним тенденціям представлені світу у 1800 році шкіряно-деревні парфуми Royal English Leather від Creed, підкорили серця шанувальників парфумерії. Аромат став фаворитом Георга III, а сам бренд досяг піку популярності у Британії і дуже швидко почав завойовувати інші країни Європи. Парфумерія від Creed стала більш доступною і тепер її могли придбати і просто багаті люди з хорошим смаком, а не лише короновані особи.

http://goo.gl/SNb54N

http://goo.gl/SNb54N

 

Фахівці будинку були оригінальними не лише в тому, що стосувалося композиції ароматів. Вони почали використовувати забуту технологію – інфузію, за допомогою якої ароматичні речовини отримувалися з рослинної сировини під впливом води у процесі кипіння.

Наполеон III у 1850 році замовив будинку Creed  створення індивідуального парфуму для себе. Аромат для Наполеона III Cuir de Russie (в пер. – „російська душа“) належав до шкіряно-деревної групи і мав фруктові ноти і ноту амбри.

У 1854 році будинок змінює адресу і переїздить з Англії до модного Парижу, де на бренд чекав карколомний успіх. У Франції парфумери Creed створили більше двох сотень нових ароматів. Тим часом парфумом Cuir de Russie зацікавився імператор Микола ІІ, що популяризувало Creed серед високопоставлених осіб Російської імперії. В 1953 році будинок випустив оновлену версію Cuir de Russie, для якої було створено спеціальну технологію виготовлення: в композицію додавали абсент, трав’яні настої та ваніль. Дану технологію жодного разу не застосовували інші парфумерні будинки через її надзвичайну дорожнечу і довгий час, який йшов на відстоювання трав’яних настоїв. Формула цих настоїв і досі тримається в найсуворішій таємниці, а сам аромат залишається надзвичайно затребуваним: серед сучасних шанувальників Cuir de Russie – актори Гаррісон Форд і Джорж Клуні.

http://goo.gl/lXClZi

Cuir de Russie, http://goo.gl/lXClZi

 

Згодом Наполеон ІІІ зробив ще одне замовлення: цього разу для  імператриці Євгенії – своєї дружини. Аромат Jasmin D ‚Imperatrice Eugenie вийшов дуже ніжним поєднанням жасмину, ванілі та сандалового дерева. Найбільшою ж сенсацією серед всіх ароматів Creed, що були виконані на замовлення високопоставлених особі, став створений в 1875 році Tabarome. Ідея аромату прийшла в голову онуку Джеймса Кріда під час зустрічі з одним чиновником, на якій вони насолоджувалися кубинськими сигарами. Пізніше парфум оновили спеціально для англійської прем’єра Вінстона Черчілля. А у 1984 році бренд Creed створив ще один свій знаменитий аромат – Vetiver, що надзвичайно полюбився президенту США Джону Кеннеді.

http://goo.gl/mulnHw

Vetiver, http://goo.gl/mulnHw

Сьогодні парфумерний будинок регулярно випускає нові аромати, що так само створюються вручну за секретними рецептурами.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Olesya Divnich

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This