Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 19 prosince, 2015 v бренди парфумів, Цікаво знати | Bez komentářů

Парфумерний будинок Chanel

Парфумерний будинок Chanel

Раз на місяць я буду знайомити вас з історією відомих парфумерних будинків. І оскільки недавно робила для вас публікацію про парфумера Ернеста Бо, який створив знаменитий аромат Chanel №5, вирішила тему продовжити і сьогодні розкажу, власне, про бренд Chanel.

Гадаю, всім відомо, що засновницею бренду стала Габріель Шанель. Народилась вона в 1883 році у Франції, а у віці 12 років залишилась сиротою і потрапила до монастирського притулку. Саме там дівчина навчилася шити.

Напевно, ви не знали, але першою майстернею, що відкрила Габріель, буда майстерня з виготовлення капелюхів. А от цікавість до парфумерної справи у Шанель народилась дещо пізніше. Кілька років Габріель підробляла співачкою в ресторанчику, де отримала прізвисько „Коко“, а також непримириму відразу до популярної звички щедро поливати себе квітковими парфумами. На той час так робили майже все через нестійкі аромати тодішньої парфумерної промисловості.

http://goo.gl/g1xuDH

http://goo.gl/g1xuDH

Згодом винайшли синтетичний мускус, який був чудовим фіксатором летючих альдегідних ароматів. Коко Шанель, яка на той час вже була відома в своїй справі, зацікавилась новинкою і запросила до співпраці справжнього професіонала – парфумера Ернеста Бо (читайте про нього тут), з яким познайомилась у 1921 році. Цей рік можна вважати датою нарождення парфумерного будинку Chanel.

Саме Бо створив у 1922 році знамениті Chanel N5. Коко вважала, що жінка має пахнути не квітками, а собою: непередбачуваною та різноманітною. Цікаво, що головні компоненти парфуму не могли впізнати навіть найбільш досвідчені „носи“. Жоден парфум ще й досі не досяг популярності легендарних Chanel N5.

Коко Шанель http://goo.gl/0wTWWQ

Коко Шанель http://goo.gl/0wTWWQ

Протягом 30-х років ще кілька ароматів, що швидко стали популярними. У військовий час діяльність парфумерного будинку була зупинена.  Chanel  повернулися аж у 55-ому році з першим у своїй колекції чоловічим ароматом. 

Після смерті Коко у 1970-му році діяльність будинку не зупинилася. Як відомо, Chanel і сьогодні займає одну з провідних позиції у галузі одягу, косметики та парфумів. За час існування парфумерного будинку було створено близько 50 парфумів, над якими працювали найталановитіші професіонали: Эрнест Бо, Крістофер  Шелдрейк, Анрі Роббер, Жак Полж.

 

Olesya Divnich

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This