Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Srpen 7, 2015 v бренди косметики, декоративна, для догляду, Косметика, макіяж, Новини в індустрії краси, новинки, Уроки краси, Цікаво знати | 2 komentářů

Матуючі серветки. Які обрати?!

Матуючі серветки. Які обрати?!

Багато дівчат чули, знають і користуються матуючими серветками. Але, для деяких з нас, ці маленькі клаптики паперу залишаються загадкою. Давайте разом спробуємо їх розгадати.

Отже, основне призначення матуючих серветок криється в їх назві – МАТУВАННЯ. В ідеалі, вони повинні позбавляти шкіру від надлишків жиру, пилу і бруду, але при цьому – не розмазувати косметику та добре прибирати блиск. І плюс до всього серветки освіжають та дезінфікують шкіру.

Матуючі серветки

Матуючі серветки (goo.gl/kpiDIz)

Сама по собі, серветочка невелика за розміром, виготовлена ​​з тонкого, прозорого паперу і просякнута певним розчином. Кожна серветка одноразова. Для використання потрібно промокнути нею ділянки з жирним блиском на шкірі. Після чого шкіра стає гладкою і оксамитовою, а косметика залишається на своїх місцях.

У сильну спеку використовувати пудру – не зовсім хороший вибір з тієї причини, що навіть найстійкішу пудру потрібно кілька разів оновлювати, а цим ми розповсюджуємо свої ж мікроби по колу, та ще й закупорюємо пори. У таких ситуаціях матуючі серветки просто незамінні.

Матуючі серветки

Матуючі серветки (goo.gl/WMQ11S)

Суть зрозуміла. Тепер переходимо до пошуку ідеального варіанту серветок.

Перше на що потрібно звернути увагу – це склад серветок. У їх складі не повинно міститися ніяких спиртових добавок або сильних ароматизаторів.

Далі –  матеріал. Найчастіше серветки складаються з рисового паперу, але бувають і виконані з абсорбуючій плівки. Запах. У кожного з нас своє сприйняття ароматів і занадто сильні запахи можуть дратувати нюх. Через це, потрібно обов’язково звертати увагу на наявність у серветок аромату або його відсутність.

Упаковка. Матуючі серветки найчастіше випускаються в паперових кишеньках, але зустрічаються і пластикові упаковки. Головне що б все було герметично. Також виробники випускають серветки різних кольорів і форм. А ще серветки можуть бути з екстрактами трав.

Матуючі серветки

Матуючі серветки (goo.gl/psZ5iu)

Пропонуємо розглянути матуючі серветки на прикладі Oil Control Paper від Artdeco. Серветки упаковані в компактний м’який чохол чорного кольору. Є кишенька для самих серветок. Їх 100 штук в упаковці. На вигляд серветки тонкі, м’які і злегка жовтуватого відтінку. Добре матують і прибирають жирний блиск.

Матуючі серветки

Матуючі серветки (goo.gl/IMR1AY)

Oil Control Paper від Artdeco – це один з численних прикладів матуючих серветок для обличчя. Головне підібрати зручний для себе формат. І тоді, навіть, у найспекотніший день ваша шкіра буде виглядати приголомшливо красиво.

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]

Ян

Aktualizováno:

2 komentáře

  1. Я теж користуюся матуючими серветками, але обрала іншу марку. =)

    • Поділитесь, що це за марка?

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This