Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Únor 23, 2015 v текстові огляди | Bez komentářů

Огляд на бальзам для тіла Dermacol Enja Firmiming Body Balm

Огляд на бальзам для тіла Dermacol Enja Firmiming Body Balm

Чеська компанія Dermacol з’явилась ще у далекому 1966 році, внаслідок співпраці Чеського інституту косметології та празької кіностудії Барандов. Завдяки союзу гримерів та висококваліфікованих косметологів, було створено легендарний тональний крем MAKE-UP COVER -один з найперших в світі тональних кремів с підвищеними маскуючими властивостями.

На сьогоднішній день Dermacol всесвітньовідома компанія, яка допомагає піклуватися про свою зовнішність, красу та вигляд не залежно від віку та стану. Слід відмітити і той факт, що Вся продукція марки Dermacol тестується в Чеському інституті охорони здоров’я у відповідності зі стандартами Євросоюзу.

Ми також хочемо познайомити вас з одним з продуктів від бренду Dermacol, це – зміцнюючий бальзам для тіла Enja Firmiming Body Balm. Бальзам помітно покращує стан шкіри тіла, робить її гладенькою, пружною і еластичною.

(https://goo.gl/81cB5P)

(https://goo.gl/81cB5P)

Склад бальзаму поєднує коензим Q10, креатин і екстракт з виноградних кісточок, завдяки яким він ефективно захищає і зміцнює колагенові волокна, зменшує прояви целюліту та уповільнює процес старіння.

Після використання бальзаму Enja Firmiming Body Balm Ваша шкіра буде зволоженою, м’якою, гладенькою та сповненою енергією.

(http://goo.gl/nnZjZm)

(http://goo.gl/nnZjZm)

Бальзам легкий у використанні, просто нанесіть його круговими рухами на шкіру тіла до повного поглинання.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Nadia Zhmurshchuk

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This