Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 20 července, 2014 v макіяж, Уроки краси | Bez komentářů

Незамінні помічники вашого ідеального макіяжу (ВІДЕО)

Незамінні помічники вашого ідеального макіяжу (ВІДЕО)

Казковій Попелюшці знадобилася лише чарівна паличка, щоб перетворитися на справжню принцесу. А де ж сучасній дівчині знайти таку чарівну паличку? У світі візажу немає нічого неможливого, і з набором спеціальних пензлів для макіяжу на вас чекає диво-перетворення.

Існує велика кількість різноманітних пензлів для візажу, кожен з яких має своє призначення. Вам слід добре знати «в лице» ці знаряддя краси, щоб вони стали вашими помічницями у створенні досконалого образу.

doc9578971_315893095

Отже, спробуємо розібратись в базових видах пензлів для макіяжу та їх функціональності.

  1. Пензлик для нанесення тональної основи

Успіх будь-якого макіяжу – це здорова сяюча шкіра. Вирівняти тон шкіри та приховати маленькі недоліки допомагає тональна основа, яка наноситься спеціальним пензликом. Зазвичай, це широка плоска за формою кисть, за допомогою якої шкіра набуває правильного рівного відтінку.

Краще обирати пензлик з синтетичного ворсу, оскільки він не лишає слідів нанесення та служить довше.

doc9578971_315893093

  1. Кисть для пудри

Зробити поверхню шкіри бархатистою можна за допомогою пудри, що наноситься спеціальним пензлем – найбільшим за розміром, пухнастим та м’яким. Він ідеально наносить на шкіру як розсипчасту, так і компактну пудру, надаючи макіяжу легкості.

Краще обирати кисть для пудри з натурального ворсу.

doc9578971_315893104

  1. Пензель для нанесення рум’ян

Рум’яна – це важливий штрих, завдяки якому макіяж набуває природної свіжості та грайливості. Звісно, за умови правильного нанесення цього косметичного засобу.

Пензель для рум’ян схожий на кисть для пудри, але плаский, за формою нагадує лопатку. Поєднання коротенького ворсу з боків та довгого в центрі забезпечує плавний перехід відтінків рум’ян. Для корекції лінії скул використовується кисть з косим зрізом.

Зазвичай, кисть для нанесення рум’ян виробляється з натуральних матеріалів.

doc9578971_315893084

  1. Пензлики для нанесення тіней

Візаж очей – найбільш складній етап макіяжу. Тому для його виконання використовуються різноманітні маленькі та тонкі пензлики, що різняться довжиною ворса та формою в залежності від призначення. Ними можна рівномірно наносити основний відтінок тіней, розтушовувати різкі переходи та робити яскраві акценти для того, щоб погляд очей був незрівнянним.

doc9578971_315893069

  1. Кисть для підводки лінії очей

Підводка очей додає макіяжу довершеності і чіткості. Для її нанесення використовується тоненький плоский пензлик зі скошеним зрізом, що дозволяє провести ідеально чіткі лінії на повіках.

doc9578971_315893111

  1. Пензлик для нанесення помади

Завершити макіяж можна за допомогою останнього штриха – помади виразного кольору або легкого блиску. Ці косметичні засоби наносяться за допомогою невеликої конусоподібної кисті з тоненьким кінчиком для зручного виділення контурів.

Кисть має бути не надто м’яка, щоб помаду або блиск можна було розподілити рівномірно на губах.

doc9578971_315893087

Як художник-митець помахом пензлика перетворює чисте полотно у неперевершений витвір мистецтва, так і кисті для макіяжу допоможуть підкреслити Вашу неймовірну вроду легкими штрихами косметики.

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This