Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Březen 16, 2015 v бренди косметики, Новини в індустрії краси | Bez komentářů

Натуральна косметика. Лише „за“

Натуральна косметика. Лише „за“

Останні роки натуральність знаходиться на піку своєї популярності. Це відображається у всьому. Ми прагнемо виглядати природньо, їсти екологічно чисті продукти, купуємо одяг лише з натуральних матеріалів, і, звичайно ж, хочемо користуватися лише натуральною косметикою.

Під натуральною косметикою ми розуміємо ту косметику, яка виготовлена лише з натуральних, екологічно чистих інгредієнтів. І дуже часто ми помиляємося, кажучи, що й без вмісту консервантів. Проте, консерванти є у складі будь-якої косметики – це запорука, так би мовити, «захисту косметики» від мікробів, бактерій та грибків, які можуть дуже швидко розвитися у вашому улюбленому кремові для рук чи обличчя. Але все ж, у натуральній косметиці не використовуються хімічні та синтетичні консерванти, лише натуральні та природні.

Сильними природніми консервантами можуть бути ефірні масла, прополіс, екстракт листя евкаліпта, берези та чорної смородини, екстракт кори сосни, різноманітні морські водорості та багато іншого.

Всі знають, що натуральна косметика не така довговічна, як звичайна, з хімічними консервантами. В основному, натуральну косметику потрібно зберігати в холодильнику або просто в прохолодному місці. У натуральної косметики вище ціна, проте, натуральна косметика лише допомагає, і ніяк не шкодить, на відміну від тієї, якою ми звикли користуватися.

Особисто я, донедавна не замислювалась над тим, що в кремах, які призначені для відновлення, регенерації та омолодження шкіри присутні консерванти, які, навпаки, призводять до передчасного старіння шкіри. Потрібно триматися подалі від парабенів, метилпарабенів та альдегідів – усе це нищівні консерванти, що через постійний вплив на шкіру руйнують її клітковий склад.

На жаль, на нашому ринку зараз представлена величезна кількість псевдо натуральної косметики. Більшість виробників вважають, що поставивши на упаковці штампик «еко» чи «біо», вони автоматично стають виробниками безпечної косметики. На жаль, це не так, і ми дуже часто стаємо жертвами чужого прагнення збагатитися.

Косметичні марки, які дійсно представляють світові натуральну, природню, та екологічно чисту косметику.

І перша в моєму списку косметична марка Weleda. Це Швейцарська компанія, що вже протягом 90 років робить великі успіхі в галузі косметології та фармацевтики. Вони виготовляють лікувальні, дієтичні та косметичні препарати лише з натуральних, рослинних та мінеральних субстанцій. Для того, щоб постійно мати екологічно чисті продукти, компанія Weleda має свій власний сад, в якому вирощує найрізноманітніші лікарські рослини. Більше того сад компанії Weleda отримав сертифікат Demeter, що означає найвищу оцінку якості сировини.

косметика Веледа

Weleda

Контроль якості продукції в компанії Weleda подібний до тих, що є у найкращих світових фармацевтичних компаніях.

Наступна, чеська компанія Cannaderm, що знаходиться в Карлових Варах. Ця компанія спеціалізується на лікувальних косметичних засобах, виготовлених з конопель. Компанія Cannaderm використовує унікальні рецепти, новітні технології та лише найкращі інгредієнти. Для виготовлення лікувальної косметичної продукції використовується сім’я коноплі, яке не містить психотропних речовин, та не викликає звикання. А масло конопель, що виготовляють з того ж сім’я, має у своєму складі масу ненасичених жирних кислот, вітамінів та мінералів.

косметика Каннадерм

Cannaderm

І остання, але не за значенням марка Saloos, що обула створена в 1993 році в Чехії. Вони працюють з найкращими біо-маслами холодного пресування, що представлені на сучасному ринку. Вони мають у своєму складі максимум діючих речовин, мінералів та вітамінів. Спочатку на ринку цією компанією були представлені лише натуральні, 100% ефірні масла. Але згодом, інтерес у покупців зростав, і компанія почала випускати і іншу продукцію для догляду за тілом. У 2007 році, компанія Saloos стала першою в Чеській республіці, хто отримав сертифікати натуральної косметики та біо-косметики.

Косметика Saloos

Saloos

Увесь асортимент натуральної косметики ви можете переглянути тут.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This