Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Září 7, 2015 v декоративна, Косметика, макіяж, Новини в індустрії краси, Уроки краси | Bez komentářů

Макіяж пристрасної іспанки

Макіяж пристрасної іспанки

Якщо збираючись на побачення, вечірку або на який-небудь інший захід Ви обрали для себе образ пристрасної і фатальної жінки, пропоную підкреслити його чарівним макіяжем в іспанському стилі, який додасть вам ще більшої сексуальності та чуттєвості.

Макіяж пристрасної іспанки

Макіяж пристрасної іспанки (http://goo.gl/NQ7hZg)

Більшість з нас слідує золотому правилу, що в макіяжі потрібно робити акцент тільки на щось одне, але іспанки абсолютно не дотримуються цього канону. Яскраві очі і яскраві губи – це головна фішка іспанського макіяжу. Ну що ж, порушимо і ми трошки правил заради краси, адже не просто так  було сказано, що вона вимагає жертв.

Макіяж пристрасної іспанки

Макіяж пристрасної іспанки (http://goo.gl/AGcEY6)

ОБЛИЧЧЯ

На вже очищене обличчя спочатку наносимо базу під макіяж. Потім покриваємо його тональним кремом Chanel Mat Lumiere Teint Fluide SPF15. Починаємо нанесення зі скул, носа й підборіддя, а далі розтушовуємо крем  по всьому обличчю. На вилиці наносимо трохи хайлайтера та додаємо рожевих рум’ян на „яблочки щік“.

БРОВИ 

За допомогою олівця надайте своїм бровам ширшу форму, а потім закріпіть результат спеціальним гелем. Не забудьте нанести під брови світлі тіні.

Макіяж пристрасної іспанки

Макіяж пристрасної іспанки (https://goo.gl/pq0pbe)

ОЧІ

На зовніншній куточок ока наносимо світлі тіні, рухоме повіко покриваємо бежевими або світло-коричневими відтінками, а зовнішній куточок виділяємо темними чорними або коричневими кольорами. Не забуваємо про товсту та трохи видовжену стрілку і малюємо її використовуючи підводку. Вії фарбуємо в три шари чорною об’ємною тушшю, для більш яскравого ефекту можете використати штучні вії.

ГУБИ

Використовуєте, як класичну червону помаду так і помади винних, бордових  і навіть морквяних відтінків.

 

Зовсім трохи часу та  зусиль і на вас із дзеркала буде дивитися справжня гаряча іспанка, що здатна звести з розуму будь-якого красеня.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This