Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Srpen 31, 2015 v бренди косметики, Відгуки топ Beauty-блогерів, декоративна, Косметика, макіяж, Новини в індустрії краси, текстові огляди, Уроки краси, Цікаво знати | Bez komentářů

Lasting Drama Pen Gel Liner by Maybelline

Lasting Drama Pen Gel Liner by Maybelline

Полюбляєте малювати стрілки? В ткому разі огляд, що підготувала бьюті блогер  про лайнер Lasting Drama Pen Gel Liner by Maybelline, стане вам у пригоді. 

http://www.lanaswallow.com.ua

http://www.lanaswallow.com.ua

У макіяжі очей я дуже люблю стрілочки. Подобаються вони мені в будь-якому вигляді і формі, будь то тоненька ніжна лінія або супер-стрілка на все повіко. Тому я дуже часто звертаю увагу на різні підводки, і навіть іноді роблю їх самостійно.

Коли я робила своє чергове замовлення в інтернет магазині Elnino.ua мій погляд упав на підводку у вигляді ручки від Maybelline, у нас в мережевих магазинах я таких не бачила, тому було особливо цікаво спробувати.
Чесно кажучи, я думала що підводка буде у вигляді фломастера з фетровим наконечником, але це виявилося не так.

http://www.lanaswallow.com.ua

http://www.lanaswallow.com.ua

Підводка має скошений аплікатор, який повинен допомагати малювати ідеальну стрілочку, але отвір у нього достатньо великий і продукту витікає більше ніж потрібно, через що до подібного оформлення підводки необхідно пристосуватися.

Без додаткової кисті, рівну стрілку намалювати досить проблематично. А тонка лінія і зовсім не вийде. Ще однією незручністю є те, що важко проконтролювати кількість продукту, буває що прокрутиш більше разів ніж потрібно механічну сторону підводки, і доводиться залишати надлишки на руці.

Але у цієї підводки є перевага, заради якого я готова пробачити незручність в нанесенні. Цією перевагою є продукт який знаходиться всередині.
Він добре пігментований, рівно лягає і розподіляється. Окремої уваги заслуговує стійкість – тримається протягом всього дня, до тих пір поки я його не змию. Відмінно видаляється будь-яким засобом для зняття макіяжу.

http://www.lanaswallow.com.ua
http://www.lanaswallow.com.ua

Огляд Світлани можна переглянути в її блозі World of beauty

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This