Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Srpen 6, 2014 v зачіска, парфумерні історії, поради стиліста, Уроки краси, Цікаво знати | Bez komentářů

10 ОЗНАК того, що Вам пора змінити зачіску. Корисні поради щодо вибору нової зачіски

10 ОЗНАК того, що Вам пора змінити зачіску. Корисні поради щодо вибору нової зачіски

Комусь зміни зовнішності даються надзвичайно легко. Вчора – томна брюнетка, сьогодні – легковажна блондинка. Вчора – каскад кучерявих локонів на плечах, сьогодні – коротке пряме каре…

Комусь найменші зміни у зовнішності даються важким трудом. Відсутність у магазині фарби для волосся улюбленого кольору – справжня трагедія…

Але в житті кожної жінки настає момент, коли перетворення власної зовнішності її конче необхідні. Поштовхом для цього можуть послужити різні обставини: поява нового обранця, вихід з декретної відпустки, нова робота, довгоочікувана подорож, запрошення на свято, власний день народження або навіть юбілей…

Зміни просто необхідні!

До речі, особливого приводу для зміни власного іміджу може й не бути. Адже вважається, що жінка завжди повинна бути різною, непередбачуваною, мінливою. І зміна зачіски – найпростіший спосіб оновити свій образ.

Ми підкажемо Вам 10 достовірних ознак того, що Ваша зачіска потребує кардинальних змін:

  1. Ваше волосся не має ані форми, ані об’єму. Воно просто лежить на голові;
  2. Ваші колишні однокласники при зустрічі дивуються, що Ви ані трохи не змінилися;
  3. Ваше волосся має невизначений неживий колір;
  4. Ви давно не чули компліментів з приводу своєї зачіски;
  5. На своїх фотографіях десятирічної давності Ви бачите таку саму зачіску, що і носите зараз;
  6. Ви не знаєте, які зачіски зараз у тренді;
  7. Ваші подруги у розмовах розхвалюють своїх перукарів, та між іншим пропонують Вам його візитку;
  8. Ваша звичайна повсякденна зачіска – кінський хвіст або вузлик;
  9. Ви можете придумати лише два-три способи укладки свого волосся, тоді як вдала зачіска передбачає не менше п’яти варіантів укладки;
  10. Щоб укласти своє волосся у зачіску Вам знадобиться більше ніж 30 хвилин.

Впізнаєте себе? Досить берегти посічені кінчики та тьмяний колір свого волосся! Пора вживати рішучих заходів щодо зміни зачіски!

firestock_hair_30082013

Як вибрати нову зачіску?

Декілька наших простих порад допоможуть Вам визначитися із новою зачіскою.

Не змінюйте імідж у критичні моменти свого життя

Якщо Ви щойно розсталися із коханим чоловіком, посварилися із кращою подругою, втратили улюблену роботу, утримайтеся від радикальних змін зовнішності. У виборі нової зачіски Ви будете керуватися не здоровим глуздом, а нестримними емоціями, про що потім можете дуже пошкодувати.

Не сподівайтеся, що нова зачіска змінить Вас

Не чекайте від нової зачіски неможливого. Вона не зможе змінити текстуру волосся, риси обличчя, характер та все Ваше життя. Але свіжість оновленого образу та гарний настрій нова зачіска вам подарує.

Обирайте практичну зачіску

Вам сподобалася зачіска моделі з обкладинки журналу? Умілий стиліст зможе втілити будь-який Ваш задум. Але пам’ятайте, що після виходу з салону краси Вам доведеться самостійно доглядати волоссям та підтримувати обраний стиль. Подумайте, чи матимете Ви достатньо часу та натхнення, щоб кожного дня відтворювати складну зачіску у домашніх умовах?

firestock_girl_hair_29082013

Звертайте увагу на свій тип зовнішності

Мабуть Ви чули, що зачіску потрібно обирати з урахуванням форми обличчя?

Так, жінкам з обличчям круглої форми потрібно включити у зачіску вертикальні акценти – випрямлені пасма, довгий чубчик, прямий пробор. При кутастих контурах обличчя потрібно уникати чітких ліній та обирати зачіски з м’якими, округлими формами локонів. Трикутне обличчя потрібно врівноважити за допомогою виразних акцентів на рівні підборіддя, тому ідеальною зачіскою буде каре або волосся середньої довжини з завитками. До обличчя овальної форми личать майже будь-які зачіски. При виборі зачіски керуйтеся рекомендаціями стилістів, щоб Ваш образ був досконалим.

Будьте уважні, обираючи колір волосся

Сподобався яскравий колір фарби для волосся? Чудово. Але факт, що він виглядатиме на Вашому волоссі так само гарно, як Ви уявляєте. Колір волосся обов’язково має підходити до тону вашої шкіри та очей.

У наступних статтях блогу Parfumionми детально розглянемо тему підбору кольору волосся за типом зовнішності. Ви знатимете про це все, що потрібно! Уважно слідкуйте за оновленням блогу!

Шукайте власну ідеальну зачіску

Модні тенденції завжди вимагають від нас рішучих кроків щодо зміни зачіски. Але керуватися тільки модою – помилкова стратегія.

Вдало підібрана зачіска має не лише гармонувати з формою обличчя та вдало підкреслювати його риси, а підходити до характеру та стилю життя. Ідеальна зачіска повинна зливатися з Вашим образом та виглядати максимально природно. А Ви маєте почувати себе комфортно у своєму оновленому образі.

firestock_woman_29092013

То як Ви вважаєте, чи не пора Вам оновити свою зачіску?

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This