Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Srpen 25, 2015 v бренди косметики, декоративна, Косметика, макіяж, Новини в індустрії краси, Уроки краси, Цікаво знати | Bez komentářů

Як візуально збільшити очі!

Як візуально збільшити очі!

Очі – безмежний океан душі. І чим вони більші, тим глибше в них губляться чоловічі погляди. І, якщо, ваші очі не такі величезні, як вам би хотілося, не варто засмучуватися, адже все можна виправити без допомоги хірургії, а своїми ручками, потрібно тільки добряче постаратися. Для цього нам знадобиться косметичка з улюбленою косметикою.

Як візуально збільшити очі!

Як візуально збільшити очі! (http://goo.gl/caFpG3)

1. Потрібно прибрати всі припухлості і синці під очима. Все це легко виправити за допомогою консилера чи коректора Elizabeth Arden Flawless Finish Perfector.

2. Малюємо брови олівчиком або тінями – це допоможе візуально відкрити погляд. Але не вибирайте для брів темні відтінки, найкраще підібрати на відтінок світліше, або тон-в-тон.

3. За допомогою хайлайтера висвітлюються область під бровою і в куточках очей. Хайлайтером можна освіжити погляд і приховати почервоніння.

Як візуально збільшити очі!
Як візуально збільшити очі! (http://goo.gl/GzWnDJ)

4. Використовуйте світлі відтінки тіней, вони допоможуть збільшити очі. Найкраще комбінувати два відтінки одного кольору. Наприклад сині та блакитні, зелені й салатові і т.д. Пам’ятайте, що переходи кольору повинні бути м’якими.

5. Підфарбуйте нижню слизову світлим олівцем, ні в якому разі не чорним. Темні кольори в цій області тільки звузять очі, чого нам не потрібно. А ось світлі відтінки допоможуть розкрити погляд.

Чорний же олівець використовуємо для верхньої повіки по лінії росту вій.

6. Подовжуємо і надаємо об’єм віям. Для цього використовуємо туш чи накладні вії. Але, профарбовуємо тільки верхні вії. Також, не завадить перед цим трохи завити вії за допомогою щипчиків.

Як візуально збільшити очі!
Як візуально збільшити очі! (http://goo.gl/dzmJaE)

Ще один варіант виділити очі – зовсім їх не фарбувати, а використовувати яскраву помаду для губ. Як не дивно, такий трюк візуально збільшує очі і робить на них помітний акцент.

Сподіваємося що наші поради вам допоможуть. І ваш погляд підкорить не одне серце.

В очах прекрасних і великих повинно бути щастя відбиття.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This