Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 20 srpna, 2014 v макіяж, Уроки краси | Bez komentářů

Фото-урок макіяжу очей. Гарячий погляд

Фото-урок макіяжу очей. Гарячий погляд

Якщо Вас охоплюють бурхливі почуття, які Ви бажаєте висловити без жодного слова, візьміть собі на озброєння техніку створення виразного макіяжу у теплих золотистих та бронзових тонах. Гарячий погляд, що розкриває найпотаємніші куточки Вашої пристрасної душі, Вам гарантовано!

Для створення такого виразного макіяжу нам знадобиться набір тіней золотистих відтінків, косметичний олівець для повік та туш для вій. Отже, приступимо.

 

Крок 1. Жирним косметичним олівцем намалюйте чітку лінію стрілки. На верхньому повіку вона має починатися з внутрішнього куточка ока, а на нижньому – з середини ока. Поступово розширюючись, лінії на обох повіках з’єднуються у зовнішньому куточку ока, створюючи стрілку.

1

Крок 2. М’яко розтушуйте лінію стрілки за допомогою еластичного пензлику.

2

Крок 3. На верхнє повіко, переважно у внутрішню частину, нанесіть світло-золотисті тіні, злегка покриваючи лінію стрілки.

3

Крок 4. У зовнішню частину верхнього повіка нанесіть тіні більш насиченого золотого відтінку, покриваючи ними лінію стрілки. Розтушуйте межу переходу між світлими та темними тінями.

4

Крок 5. Починаючи від кінчика стрілки у зовнішній частині повіка, сіро-коричневими тінями проведіть м’яку, добре розтушовану лінію над рухливим повіком. Лінія має зникати у внутрішньому куточку ока, залишаючи його світлим.

5

Крок 6. На нижнє повіко, починаючи з внутрішнього куточка ока, нанесіть тіні золотисто-червоного, бронзового відтінку.

6

Крок 7. Розтушуйте тіні до зовнішнього куточка нижнього повіка, покриваючи ними лінію стрілки.

7

Крок 8. Нанесіть на вії подовжуючи туш.

8

Макіяж очей готовий!

9

Темні стрілки злегка проступають під тонким шаром золотистих тіней світлого, темного та яскравого відтінків. Ваш гарячий погляд набув красномовної виразності. Ваші почуття не залишаться непоміченими!

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This