Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 27 února, 2015 v макіяж, Новини в індустрії краси, поради візажиста, Уроки краси | Bez komentářů

Форма брів, яка буде модна в 2015 році

Форма брів, яка буде модна в 2015 році

В одній зі своїх публікацій я вже розказувала вам про те, як правильно підібрати форму брів для різних типів обличчя. Сьогодні ми поговоримо про брови, які будуть модні в цьому році.

Брови 2015

Не здає своїх позицій модна тенденція на широкі брови, які були дуже популярні у 2014 році і ще більшої популярності досягли у цьому. Але, якщо ви вирішили слідувати модним тенденціям, це зовсім не означає, що потрібно забути про свій пінцет, тіні або олівці для брів, і просто чекати. Навіть за широкими брівми потрібен щоденний догляд. Перше, що потрібно робити, це видалити зайві волоски, які псують загальну картину, при цьому кінчики брів взагалі не чіпати. По всій довжині брова має бути однакової ширини, якої також не достатньо, дуже важливим є об’єм, без якого просто не обійтися. Для досягнення найбільшого об’єму волосинки мають бути дуже довгими та густими – таким бровам легко надати форму за допомогою моделюючого гелю.

широкі брови

Широкі, хлопчачі брови

Варто зазначити, що я раніше абсолютно не сприймала таку форму брів, вона здавалася мені, м’яко кажучи «брежнівською». Але зараз, коли в моді натуральність та природність, такі брови дуже гармонічно виглядають на обличчях дівчат та молодих жінок. Залежно від того, що на дівчині вдягнено і як вона нафарбована, широкі брови виглядають по різному. Комусь вони додають невинності, дитячої грайливості – такий ефект зазвичай отримують володарки округлих форм обличчя. А ось жінки з чіткими рисами обличчя з такими бровами можуть справити враження суворої, неприступної леді.

модні брови 2015

Знебарвлені брови

Наступною модною тенденцією стає ефект «відсутності брів». І тут мається на увазі лише ефект, а не повна їхня відсутність. Досягнути такого ефекту дуже легко. Для цього потрібно замалювати брови тональними засобами, такими як пудра і тональний крем, або ж використати дуже світлі тіні. Особисто я не дуже розумію красу таких брів, і в повсякденному життя навряд чи користувалась би такими порадами, але для якогось яскравого світського виходу, або вечірки можна спробувати. Чому б і ні? Насправді, ефект «відсутності брів» найкраще виглядає саме на широких бровах, тому вдень, у повсякденному житті ви можете бути модними і стильними з широкими «хлоп’ячими» бровами, а ввечері бути незвичайною та загадковою, приховавши яскравість брів тональним засобом.

Мода завжди диктуватиме нам нові правила, і це вже рішення кожного окремо, підкорятися їм чи ні.

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This