Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Prosinec 13, 2015 v великі парфумери, Цікаво знати | Bez komentářů

Ернест Бо – творець легендарного парфуму

Ернест Бо – творець легендарного парфуму

Сьогодні хочу представити вам нову рубрику – „Великі парфумери“. Сподіваюся, вам буде цікаво читати історії видатних творців парфумних шедеврів. Гадаю, що відкрити рубрику має ніхто інший, як талановитий Ернест Бо – автор чи не найвідомішого аромату – Chanel № 5.

Один з найвидатніших парфумерів Франції Ернест Бо (Ernest Beaux) насправді народився в Росії (у 1882 році). Ернест був молодшим сином Едуарда Бо, який працював на той час у найвпливовішому парфумерному будинку Росії „A. Rallet & Co.“, що був постачальником для імператорської родини. Тож доля Ернеста була вирішена, і ще з дитинства його готували до праці в світі ароматів.

http://goo.gl/IGOhRV

http://goo.gl/IGOhRV

В 16 років Ернест вирушив на стужування до Франції, а повернувшись до Росії навчався у технічного директора компанії „Раллє“ Лемерсьє . Лише за 5 років Бо разом з братом вже входив до складу правління компанії. Але почалася Перша світова війна, і Ернесту довелося піти на фронт, де він отримав кілька орденів за хоробрість.

Повернутися до Росії парфумеру не вдалося: в 1918 році фабрику „Раллє“ націоналізували, тож Ернест мусив перебратися до Франції. Саме там, у світовій столиці парфумного мистецтва він зміг відточувати свій талант.

Нажаль,  незабаром розпочалися роки Великої Депресії, що спричинили масовий перехід на штучні замінники коштовних масел, що з них робили парфуми. Закінчилася певна епоха, і парфумери змушені були переглянути свої методи. Проте Ернест Бо визнавав лише ту штучність, яка „суперечить природі, а не ту, що марно намагається зображати її“. Таке ставлення призвело до експериментів Бо з альдегідами.

Саме завдяки цим пошукам на світ з’явилися відомі альдегідні парфуми Chanel № 5. Звичайно, випуск ароматів коштував чималих витрат, тому Ернест Бо розпочав співпрацю з Коко Шанель.

http://goo.gl/kaOLbf

http://goo.gl/kaOLbf

Про свій шедевр Бо колись висловився так: „Я створив цей парфум в 1920 році, коли повернувся з війни. Частина моєї військової кампанії проходила в північних країнах Європи, за Полярним колом, під час північного сонцестояння, коли озера й річки випромінюють особливу свіжість. Цей характерний аромат я зберіг у пам’яті, і після величезних зусиль мені вдалося відтворити його, хоча перші альдегіди й були нестійкі“.   

Ернеста Бо завжди характеризують як надзвичайно прискіпливого парфумера. Саме тому його витвори запам’ятовувались і були цілісними.

 

http://goo.gl/dxaWBf

Ернест Бо http://goo.gl/dxaWBf

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Olesya Divnich

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This