Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 8 září, 2014 v Новини в індустрії краси | Bez komentářů

Де купувати парфуми? Переваги та недоліки звичайних магазинів та інтернет-магазинів парфумерії

Де купувати парфуми? Переваги та недоліки звичайних магазинів та інтернет-магазинів парфумерії

Більшість жінок просто обожнює шопінг. Але окрім насолоди від процесу вибору та придбання потрібних товарів, вони чекають отримати ще й вигоди від покупки. Зручність, економія часу, достатній вибір, висока якість, вигідна ціна, цікава акція… Чи існує ідеальний магазин, де жінка зможе отримати все, чого чекає від шопінгу?

Сьогодні ми порівняємо звичайні парфумерні магазини з інтернет-магазинами парфумів, визначемо переваги та недоліки кожного з них. А ви – робіть висновки.

Отже, де краще купувати парфуми?

Переваги парфумерних магазинів

 1. Можливість наочно познайомитися з парфумом та протестувати його аромат перед покупкою. Як правило, в магазинах покупцям пропонують нанести обраний парфум на блоттер – спеціальну паперову смужку, що добре поглинає вологу та тримає аромат. Цей тестер можна забрати із собою, щоб спостерігати за розкриттям аромату та прислухатися до власних відчуттів.
 2. Моментальна покупка. Іноді покупці відвідують парфумерний магазин з метою придбати конкретний, відомий їм парфум. Вони не тестують, не порівнюють, не розмірковують, а просто беруть його з полиці та несуть на касу. І вже того ж дня насолоджуються улюбленим ароматом. Звичайно, це дуже зручно.
 3. Захист прав споживачів. Магазини, що функціонують на законних підставах зобов’язані дотримуватися українського законодавства про захист прав споживачів. І в разу порушення цих прав та наявності доказів порушення, покупцю буде неважко довести свою правоту та добитися законності.

055f76e49fa94273b17e895fec5bc6cc_big

Недоліки парфумерних магаинів:

 1. Досить обмежений асортимент продукції. Зазвичай, магазини пропонують ту парфумерну продукцію, що користується найбільшим попитом у споживачів. Це – парфуми від найпопулярніших брендів, таких як Chanel, Armani, D&G, Gucci, ChristianDior, HugoBoss. А от ексклюзивних марок парфумів на вітрині магазину можна й не побачити.
 2. Ризик натрапити на підробку. Не всі споживачі добре обізнані про те, як відрізнити оригінальні парфуми від підробки. І не зважаючи на можливість добре роздивитися парфум до покупки, покупці часто купують підроблену продукцію. І висока ціна на товар не завжди є показником його справжності.
 3. Висока ціна парфумів. Ціна товару, виставленого на вітрині магазину, формується з урахуванням не лише оптової вартості парфумерної продукції, а й вартості оренди приміщення, ремонту, комунальних витрат, торгового обладнання та меблів, заробітної плати продавців-консультантів, касирів, охоронників та прибиральниць, а також реклами магазину. Дохід від продажу продукції має покривати всі ці витрати. І чим масштабніший розмах магазину, тим вища вартість парфумів у ньому.
 4. Незручні умови для вибору парфуму. Десятки або навіть сотні різноманітних флаконів, розставлених на блискучих вітринах можуть викликати як захват, так і розгублення. Чим вони відрізняються між собою? Чим вони схожі? Який аромат мені сподобається? Який підійде? Навіть якщо продавець-консультант зможе приділити необізнаному покупцеві достатньо уваги, розкаже про особливості різних ароматів та допоможе вибрати парфум, не факт, що покупка не розчарує його після повернення додому. Адже для знайомства з парфумом не достатньо декількох хвилин у незручній обстановці магазину.
 5. Людський фактор. Декілька слів варто сказати й про продавців-консультантів, серед яких не так вже й багато дійсно компетентних у парфумерній галузі. І іноді окрім нав’язливої рекомендації придбати парфум, який подобається саме їм, можна ще почути такі поради як: «Цей аромат непоганий» або «Багатьом подобається цей парфум».

936451675

Переваги інтернет-магазинів

 1. Економія часу. В інтернет-магазині можна здійснити будь-яку покупку не виходячи з дому. Для того, щоб придбати парфум вам не доведеться колесити по всьому місту у пошуках парфумерних магазинів та потрібних парфумів, чекати у пробках та стояти у чергах. Усього декілька кліків – і ваш парфум сам мчить вам на зустріч.
 2. Широкий асортимент парфумів. На сторінках великих інтернет магазинів можна знайти не лише популярні парфумерні бренди, а й рідкісні парфуми від ексклюзивних марок – Lalique, MarcJacobs, Sisley, Cartier, Valentino, Victoria’sSecret, JuicyCouture, Hermes, Chopard, NarcisoRodriguez.
 3. Інформація про товар та зручність вибору. Завітавши на сайт інтернет-магазину, можна детально ознайомитися з асортиментом магазину, уважно прочитати описи парфумів, порівняти піраміди нот декількох парфумів між собою, вивчити різноманітні відгуки про парфуми. Та, в решті решт, обрати свій аромат. Тут вас не обмежує рівень компетентності консультанта та його особиста думка про той чи інший парфум.
 4. Адекватна ціна. В інтернет-магазині ціни на товар не обтяжені надмірними витратами звичайних магазинів. Тому парфуми можуть коштувати значно дещо дешевше. Однак не варто очікувати від інтернет-магазину нереально низьких цін. Оригінальна парфумерія не може бути дешевою.

woman_computer

Недоліки інтернет-магазинів парфумерії

 1. Товар на фото. Інтернет-магазин позбавлений можливості наочно продемонструвати покупцям парфуми та дозволити протестувати їх аромат. Все, що знають покупці про товар, який вони купують, це його вигляд на фото та детальний опис. Але і цього вже немало! Обравши аромат за описами та відгуками, ви можете звернутися у звичайний парфумерний магазин з метою його протестувати. Якщо він вас не розчарує – купуйте там, де вам здається вигідніше та надійніше.
 2. Тривалість доставки. Цілком зрозуміло, що після оформлення та підтвердження замовлення покупцю доведеться певний час чекати, доки придбаний товар буде йому доставлений. Як правило, тривалість доставки оригінальних парфумів коливається у межах 5-20 робочих днів. Плануйте свої покупки заздалегідь.
 3. Ризик натрапити на підробку. Якщо навіть у звичайному магазині покупці помиляються, приймаючи за оригінал дешеву підробку, то що вже говорити про то ризик отримати неякісний товар по пошті. Не всі інтернет-магазини можуть похвалитися бездоганною репутацією. Купувати парфуми слід лише у великих та перевірених інтернет-магазинах, що дотримуються українського законодавства та дорожать своїм незаплямованим ім’ям та авторитетом на ринку.

 

Сподіваємося, ця стаття була для вас корисною. Нехай Ваші покупки будуть приємними!

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This