Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Leden 18, 2015 v Новини в індустрії краси | Bez komentářů

Чи правильно ми робимо те, чому мама нас вчила ще в дитинстві? А саме, чи правильно ми вмиваємося?

Чи правильно ми робимо те, чому мама нас вчила ще в дитинстві? А саме, чи правильно ми вмиваємося?

Ми вмиваємося вранці, вмиваємося ввечері, вмиваємося протягом дня – це стало для нас абсолютно звичним щоденним дійством. Та чи замислюємось ми над тим, на скільки це важливий та складний, в плані індивідуального виконання, процес? Чи правильно ми виконуєму цю, на перший погляд, просту гігієнічну процедуру?

Під час вмивання велике значення мають не лише гігієнічні засоби які ми використовуємо, або не використовуємо, а й температура води, якою ми вмиваємося. Гаряча вода добре очищує жирну шкіру, відкриває пори та викликає приплив крові. Гарячою водою рекомендовано вмиватися ввечері – це сприяє утворенню корисних природних компонентів на шкірі обличчя. Проте, часте вмивання водою високої температури є дуже шкідливим, оскільки підсилюється робота сальних залоз, та втрачається тонус шкіри. Ми рекомендуємо вмиватися гарячою водою не частіше ніж три рази на тиждень, і обов’язково(!) після використання гарячої води не забудьте освіжити обличчя холодною водою.

Часте використання холодної води також не можна назвати надто корисним. Хоч вода низької температури і сповільнює роботу сальних залоз та тонізує шкіру, але ми не рекомендуємо вам зловживати її частим використанням. Оскільки це може спричинити розрив капілярів та стати причиною синього відтінку шкіри обличчя.

Найбільш корисною та безпечною для щоденного використання важається вода кімнатної температури. Вона сприяє короткочасному звуженню капілярів, за яким слідує їхнє повне розширення. Це сприяє притоку крові до шкіри обличчя, що і є необхідним чинником для її здорового вигляду.

правильне вмивання

Маска для обличчя

З температурою води ми розібралися. Але чи достатньо нам однієї води? Звичайно ж, ні! Проте і це не проблема! В нашій ванній кімнаті є достатня кількість засобів, якими можна було б вмитися. Мило брускове, рідке мило, шампунь, гель для душу та… (добре що ми не встигли подумати про піну для ванної та кондиціонер для волосся). Забудьте про все це! У кожного із цих засобів гігієни є власне призначення. Найкращий та надійний засіб для вмивання – це, як не дивно, спеціальний засіб для очищення шкіри, який матиме нейтральний рівень РН. Ідеально підібрати засіб для вмивання вам допоможе косметолог, враховуючи всі особливості та стан вашої шкіри. На жаль, не кожен має можливість скористатися послугами спеціаліста, тому найбільш ідеальним та нейтральним засобом є дитячий гель для купання. Він проходить ряд тестувань, які не призначенні для “дорослої” косметики. Але все ж, якщо ви вирішите зупинитися на професійній очищувальній косметиці, то ми радимо вам ретельно прочитати її склад. Ідеальними вважаються засоби в складі яких є такі речовини як: “Cocoyl”, “Betaine” і “Sarcosine”. Вони глибоко та безпечно очищують шкіру та не викликають алергічних реакцій.

Після ранкового вмивання не забудьте закріпити результат, протерши обличчя тоніком, та скористатися денним кремом для обличчя. І так само ввечері, тільки крем має бути нічним. О, мало не забули! Під час нанесення крему, шкіра обличчя має бути вологою(!) Не варто також забувати про пілінг, зловживання яким може призвести до непоправних змін у структурі шкіри обличчя. Для щоденного пілінгу можна використовувати каву, цукор або сіль. Раз на тиждень допускається пілінг з ензимами та молочною кислотою. Професійний “салонний” пілінг варто робити не частіше, як раз у три місяці.

Ну і на останок, не знущайтеся над своїм обличчям, не використовуйте губки та рушники під час вмивання, вони тільки додадуть вам зморшок та подряпин.

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This