Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Září 3, 2015 v бренди косметики, декоративна, Косметика, макіяж, Новини в індустрії краси, Уроки краси, Цікаво знати | Bez komentářů

Бюджетно або дорого?! Як вибирати косметику з розумом

Бюджетно або дорого?! Як вибирати косметику з розумом

Як можна встояти перед помадами CHANEL, LANCÔME, DIOR, адже вони такі класні. Ми, можливо, і не знайомі з продукцією цих брендів, але це ж „ЛЮКС“, їх рекламують співаки, актори, моделі, а це запорука хорошого продукту. Однак ціни на модні речі і косметику дуже велика, і не завжди вистачає бюджету на „Люкс“ і доводиться купувати помаду „Now name“.

Хоча, можливо продукт, хоч і бюджетні, але нічим не поступається „люксовій“ косметиці? Адже імениті бренди витрачають величезну кількість грошей на рекламу, Pr, дизайн, а вже потім на саму серцевину-склад продукту, а ось менш знамениті виробники найчастіше економлять на всьому лоску і більше уваги приділяють своїй продукції.

Як вибирати косметику з розумом

Як вибирати косметику з розумом (http://goo.gl/ufWLDB)

Не завжди дорожче означає краще. Давайте на прикладі розглянемо два схожих косметичних продукти різних марок („Люкс“ і „мас-маркет“) і знайдемо в них схожість і відмінності, плюси і мінуси.

Візьмемо бренд класу „люкс“ Estée Lauder і „мас-маркет“ бренд Maybelline та порівняємо їх блиски для губ Pure Color Gloss з Maybelline Color Sensational Cream Lip.

Як вибирати косметику з розумом

Як вибирати косметику з розумом (goo.gl/qoAJtd)

Для початку розглянемо склад обох засобів. Але не будемо заглиблюватися у всі інгредієнти, а проаналізуємо перші 3 складових:

Склад Pure Color Gloss:

  • Polybutene – полібутен це світла, липка рідина. Безпека полібутена була оцінена групою експертів CIR. Вона вивчила наукові дані і прийшла до висновку, що полібутен безпечний і може бути використаний в продуктах косметики та особистої гігієни.
  • Petrolatum – вазелін: суміш парафіну. церезину і масла.
  • Polydecene – синтетичне особливо чисте масло, сприяє легкому розподілу косметичних засобів на шкірі, пом’якшує її. Використовується в харчовій промисловості, при виготовленні цукерок.

Склад Maybelline Color Sensational Cream Lip:

  • Polyisobutene – аналогічно опису вище.
  • Octyldodecyl Neopentanoate – пом’якшувальний засіб для шкіри із сонцезахисним ефектом
  • Hydrogenated Styrene / Methyl Styrene / Indene Copolymer – загущувач, який створює глянцеве покриття.

В принципі на перших місцях у кожного продукту цілком прийнятні інгредієнти.

Як вибирати косметику з розумом

Як вибирати косметику з розумом (http://goo.gl/Ffc4v4)

Дизайн: Блиски схожі за дизайном, тільки ковпачок у Estée Lauder золотистий, а у блиску Maybelline, срібного кольору. Аплікатори майже ідентичні. Обсяг однаковий (6мл.)

Властивості: обидва блиски відрізняються легкою кремоподібною текстурою, середньою стійкістю і гарними відтінками.

Як вибирати косметику з розумом

Як вибирати косметику з розумом (http://goo.gl/fY0fZC)

Отже, яка бачимо, відчутної різниці практично немає, все залежить від ваших уподобань, призначення продукту і цінової політики. Звичайно не всі продукти „мас-маркету“ можуть замінити „люкс“, але й не весь „люкс“ якістю наздоганяє свої ціни.

Можна лише зробити висновок що скрізь є гідні продукти і не варто зациклюватися на чомусь одному.

[Celkem: 1   Průměr: 3/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This