Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 4 srpna, 2014 v Новини в індустрії краси, поради стиліста | Bez komentářů

Більше – не завжди краще, якщо мова йде про аромати

Більше – не завжди краще, якщо мова йде про аромати

У жінок так буває – закохавшись у дивовижний аромат, вони з найкращих спонукань прагнуть поділитися своїми почуттями з оточуючими. І наносять новий парфум досить рясно.

Однак, нажаль, результат такої відвертості не завжди відповідає очікуванням. Надто насичений аромат викликає негативну реакцію. Нічого дивного.

Звісно, це не означає, що ми мусимо назавжди відмовитися від улюбленого парфуму. Просто щоразу, наносячи парфум, слід зіставити місце прямування та допустиму ступінь концентрації аромату.

То скільки ж разів можна натиснути на розпилювач флакону, якщо ви збираєтеся…

… на роботу?

Це один з тих випадків, коли легкий, приглушений аромат буде найбільш доречним. Адже чуттєвий та виразний східний парфум наводить на думку про те, що співробітник офісу приходить на робоче місце, щоб підкорювати серця, а не працювати.

Окрім того, що надто насичений аромат може бути просто недоречним на роботі, він може стати причиною головного болю, втоми та навіть приступу алергії у співробітників, ділових партнерів та клієнтів.

Навряд чи зниження працездатності штату та втрачена вигода від неукладених з клієнтами угод сподобається керівництву компанії. Не варто ризикувати, і з парфумами бажано не перестаратися.

s1_453_25

… у подорож?

Тривалий переліт або переїзд у громадському транспорті – справжнє випробування для багатьох людей. Кожен намагається коротати час по-своєму: дрімати, читати, розмірковувати… Але якщо хтось з пасажирів вранці перестарався із парфумом, весь екіпаж страждатиме від задушливої атмосфери в салоні, навіть якщо аромат його парфуму приємний.

Навіть коротка поїздка в метро чи таксі, що супроводжується нав’язливим звучанням парфуму, нікому не буде в радість. Що вже говорити про більш тривалу подорож!

… у театр чи кіно, на концерт?

Насолода від перегляду прем’єри вистави, цікавої кіноленти чи віртуозної гри музикантів може бути добряче зіпсована фоновим звучанням чийогось парфуму. Відчуття приреченості посилюється, якщо у переповненому залі немає жодного вільного місця, куди б можна було пересісти від надто надушеного сусіда.

Нажаль, такі випадки надовго відбивають любов до мистецтва.

s1_64796_2

… у кафе чи ресторан?

Збираючись приємно провести час з друзями за десертом або відправляючись на романтичну вечерю з симпатичним супутником, хочеться обрати привабливий аромат. Проте слід пам’ятати, що надто виразне звучання парфуму, особливо, якщо в його композиції присутні «їстивні» ноти, може добряче перебити апетит та зіпсувати враження від смаку обраних блюд.

s1_745_54

… в спортивний клуб?

Уявіть, що кожен з відвідувачів спортивного клубу «приносить» із собою свій аромат. Розпечені тіла напружених спортсменів, потоки поту та парфуми… Яка вибухова суміш запахів створиться там наприкінці дня? Навряд чи таке тренування додасть бадьорості та гарного настрою.

picture-1141

… на прийом до лікаря?

Занадто насичений аромат пацієнта, що прийшов на прийом до лікаря, може відволікти його від роботи та вплинути на його зосередженість. Чи дійсно це те, що нам потрібно, особливо, якщо мова йде про стоматолога?

То ж, не варто ризикувати здоров’ям, самопочуттям та настроєм оточуючих. Вирушаючи у місця значного скупчення людей, обирайте легкі аромати та наносіть помірну їх кількість.

Ян

Aktualizováno:

Bez komentářů

Trackbacky/Pingbacky

  1. Шукаєте легкий аромат? Вибирайте! - Parfumion - […] у статті «Більше – не завжди краще…» ми говорили про те, наскільки недоречним у деяких […]

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This