Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 4 července, 2014 v Новини в індустрії краси | Bez komentářů

Аромат, спокуса, кохання… Що між ними спільного?

Аромат, спокуса, кохання… Що між ними спільного?

«Хто володіє ароматом, той володіє серцями людей»
Патрік Зюскіннд «Парфумер. Історія одного вбивці»

Чи дійсно володіють аромати настільки сильним впливом, щоб змусити нас, переможених шаленою пристрастю, позбавлених здорового глузду, ступати на кривий шлях спокуси та зваби? Чи здатні парфуми викликати нестримне жадання, пробуджувати непереможну пристрасть? Чи породжують вони щире та чисте кохання?
Ці питання вже багато віків хвилюють чоловіків та жінок, що шукають ефективний та безвідмовний спосіб зачарувати, спокусити та втримати біля себе кохану людину.

Чому ми користуємося парфумами

Можливо і ми сьогодні користуємося парфумами, не зізнаючись собі у підсвідомому бажанні привернути до себе увагу представників протилежної статі?
Аромати дійсно відіграють важливу роль у людському житті, проявляючи свій вплив у трьох аспектах:

  • естетичний (викликають у людини бажання бути привабливою, змушують її слідкувати за чистотою та красою свого тіла, позбавлятися неприємних запахів);
  • соціальний (слугують способом самовираження та індивідуалізації, утвердження особистої значимості);
  • еротичний (є складовою частиною власної сексуальної привабливості та мають здатність викликати еротичні переживання у інших людей).

Аромати тісно переплетені з різними гранями людського життя. Тож, не можна применшувати значення парфумів у світі невимовних, чуттєвих переживань. Можливо саме вони мають вирішальне значення там, де ми намагаємося керуватися логікою та здоровим глуздом? Можливо саме аромати змушують нас віддаватися на волю бажань, занурюючи у світ пристрасних почуттів та тілесних задоволень?

Парфуми з еротичним змістом

То в чому ж полягає непереборна сила тонких, ледь відчутних ароматів? В чому їх секрет?
Здатність чинити вплив на неусвідомлювані еротичні переживання чинять феромони.
Природні феромони – особливі біологічно активні речовини, що виділяються тілом чоловіків та жінок для привертання уваги людини протилежної статі.
Феромони також містяться і у складі ефірних олій деяких рослин, зокрема у квіткових ароматах іланг-ілангу, герані, рози, жасмину, а також в ароматах пачулі, сандалу, майорану та мускатного горіху. Парфуми з такими нотками мають яскраво виражені властивості афродизіаків. Їх дія поширюється на гіпофіз та викликає утворення ендорфінів – «гормонів щастя». Вони загострюють сексуальні бажання та викликають ейфорію – букет приємних відчуттів та яскравих вражень.
Здавна чоловіки та жінки використовували ці особливості ароматів для зваблення та спокушання тих, хто був їм небайдужим. З цих самих причин сьогодні такої великої популярності здобули парфуми зі штучно синтезованими феромонами. Як переконують їх виробники, ці парфумерні композиції здатні посилити сексуальну привабливість та безвідмовно зацікавити представників протилежної статі.

Чи можна закохатися у аромат?

Із чуттєвими сексуальними бажаннями все зрозуміло. Вони виникають спонтанно і всеохоплююче, але швидко затихають, якщо не мають під собою міцної основи з сильних почуттів.
А от чи можуть парфуми викликати такі почуття? Чи можна закохатися у аромат, так само як у гарне обличчя, ніжну душу та прекрасний характер?
Так, аромат дійсно може стати причиною миттєвої симпатії або тривалої та стійкої неприязні. Особливий, притаманний конкретній людині запах яскраво характеризує її особистість, приваблює до неї близьких по духу та відштовхує чужих їй людей.
І привабливими можуть виявитися абсолютно різні запахи. Одного чоловіка зачарує дівчина, що пахне ніжним романтичним жасмином, а інший не зможе пройти повз «смаку» гарячої кориці з солодким медом. Зазвичай людина тяжіє до того, чого їй не вистачає у власному житті: хтось шукає яскравих вражень, а комусь потрібно душевне тепло та сімейний затишок.
Володіючи цим маленьким секретом, за допомогою аромату можна створити власний образ, що красномовно виражатиме внутрішній світ. І тоді зустріч з людиною, що шукала саме такого супутника життя, не буде здаватися випадковою.

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This