Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 30 ledna, 2015 v жіноча, за нотами, Новини в індустрії краси, Парфумерія, чоловіча | Bez komentářů

Амброві та мускусні ноти в парфумерії.

Амброві та мускусні ноти в парфумерії.

У парфумерії ноти амбри та мускусу відносять до тваринних, або ж, як ще кажуть – анімалістичних нот. Цей термін відносять як до натуральних, так і до синтетичних інгредієнтів. Як вже було сказано вище, амбра та мускус – це інгредієнти для парфумів, які отримуються з організму тварин. І, на жаль, саме через це тварини нещадно винищувалися роками, і хоч зараз і винайдені синтетичні замінники амбри та мускусу, бракон’єри продовжують полювання на них, задля наживи.

То що ж таке амбра та мускус? І як саме їх отримують?

Амбра – це чорна речовина схожа на віск, з різким не приємним запахом, що утворюється в кишечнику кашалота. Коли ця речовина виходить із організму кита, вона потрапляє на поверхню океанічних вод, де під дією сонячного світла стає сірою та отримує досить приємний аромат. Завдяки цьому приємному ароматові амбру і почали так високо цінувати в парфумерії. Її досить часто використовують як фіксатор, оскільки вона володіє особливою властивістю – при нагріванні її запах підсилюється, і разом з ним підсилюється аромат усієї композиції. Ще не так давно амбру отримували вбиваючи кашалотів, або ж збирали з поверхні океанів та морів, наразі натуральної амбри майже немає, китобійний промисел заборонений, та і китів, які б викидали амбру на поверхню води, майже не лишилося. Тому людство і створило повноцінний синтетичний замінник амбри – амброксид. А натуральна амбра зараз використовується лише для створення найдорожчих ексклюзивних парфумів.

А що ж тоді з себе представляє мускус? Мускус, так само як і амбра, широко використовується в парфумерії в якості фіксатора композиції, і так само, як і амбра, має дуже високу ціну, як в прямому так і в переносному значенні. Мускус – це особливий статевий секрет, який виробляється самцями деяких видів тварин, для приваблення самок. Мускус добувають із статевих залоз таких тварин як: бобри, ондатри, мускусні черепахи, деякі види крокодилів, вихухолі, вівцебики, кабарги, та деякі тварини з сімейств котячих та парнокопитних. Через високу популярність мускусу, усі ці тварини були занесені до Червоної книги, і була накладена заборона на їхнє вбивство. Саме тому, в деяких країнах почали відкриватися ферми з вирощування тварин, які можуть давати мускус, тварин там не вбивають, а лише на деякий час присипляють, і в буквальному сенсі випускають через катетер цю дорогу та пахучу речовину. Або ж отримують синтетичний мускус з коренів дягелю та анжеліки, сім’я гібіскуса та амбрети, а також з гальбанума та деяких інших рослин.

Якщо ви любите витончену сексуальність, бажаєте завжди бути в центрі уваги, раджу вам звернути увагу на парфуми 212 Sexy від Carolina Herrera – в основу цього парфуму входять аромати ванілі, сандалового дерева та мускусу.

сексуальні парфуми

212 Sexy Carolina Herrera

Сильним і в той же час ніжним та чуттєвим жінкам раджу спробувати парфуми Bright Crystal від Versace  – основі цих парфумів поєднані рослинна амбра, мускус та махагон.

парфуми від Versace

Bright Crystal Versace

І останній у списку, але не зазначенням – неймовірний, насичений та багатий аромат Chance Eau Tendre від Chanel, до його основи входить амбра, мускус, ірис та віргінський кедр.

дорогі парфуми

Chance Eau Tendre Chanel

Дізнавшись про все, можна дійти висновку, о не все що здається нам таким не привабливим, насправді таким і є. Головне щоб потрібний інгредієнт потрапив у правильний час до правильних рук.

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This