Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 21 ledna, 2016 v декоративна, Косметика, Новини в індустрії краси | Bez komentářů

6 матових помад. Обираємо найкращі!

6 матових помад. Обираємо найкращі!

Вже не перший сезон матові помади залишаються жаданим трендом. Майже усі косметичні бренди (від люкс до мас-маркету) виспустили власні матові лінійки. Тож сьогодні пропоную поговорити про бренди, які зарекомендували свої  матові помади як найбільш популярні та стійкі.

Власне, майже всі „представниці“ брендів, про які я розкажу нижче, присутні в моїй особистій колекції, тож покажу вам помади в дії.

NoUBA Millebaci

NoUBA Millebaci, № 46

NoUBA Millebaci, № 46

Упевнена, про цю матову помаду чула кожна прихильниця стійких та неперевершених відтінків. NoUBA знаменита своєю залізобетонною стійкістю, яскравим і абсолютно оксамитовим покриттям. Жодного натяку на блиск! Єдиний мінус – помада сильно сушить губи, проте фанатки глухої матовості готові потерпіти. Найпопулярніші відтінки – №7 та 46.Саме останній є в моїй колекції.

kvF6wOd7_aQ

NoUBA Millebaci, № 46

MAC Matte

IMG_9775

MAC Russian Red Matte

Ще одна знаменита матова помада. Щоправда, в цьому випадку матовість не настільки щільна і набагато комфортніша. Ця помада поступається в стійкості попередниці, проте, якщо нанести її на олівець, результат вийде приголомшливий. Носиться комфортно, виглядає ефектно. У мене один з найбільш популярних відтінків – Russian Red – універсальний червоний.

IMG_6251

MAC Russian Red Matte

 

 NYX SOFT MATTE LIP CREAM

http://goo.gl/XTpbIS

NYX SOFT MATTE LIP CREAM, http://goo.gl/XTpbIS

Минулого року ці бюджетні помади абсолютно підкорили beauty-сферу. Вони матові, комфортні на губах, мають карколомні відтінки. Щоправда, не дуже стійкі і дещо примхливі в нанесенні. Для цієї помади губи мають бути в ідеальному стані. В моїй колекції аж два відтінки: трендові темні Копенгаген і Трансильванія.

inkdltVGdD8

NYX SOFT MATTE LIP CREAM, відтінок Трансильванія

Glossip No transfer Liquid liptint

collage3

Glossip No transfer Liquid liptint, відтінок № 5, Вишня

А ось ця матова помада не дуже відомого в Україні італійського бренду Glossip є моєю улюбленицею. Головна її перевага – неперевершена стійкість і чудовий насичений червоний колір. Вона трохи сушить губи, але в рамках такого, що можна й потерпіти.

Lime Crime Velvetines 

https://goo.gl/o42F2C

Lime Crime Velvetines , https://goo.gl/o42F2C

І, нарешті, ще одна неперевершена матова помада, яка знаменита своєю стійкістю, оксамитовим виглядом та оригінальними відтінками. Вона – улюблениця відомого візажиста та топ-блогера Вікторії Моїсеєвої. На жаль в моїй колекцію цієї помади поки що немає, тож подивитися на неї в дії можна на губах Віки.

hqdefault

https://goo.gl/XJW4jM

Чи користуєтесь ви матовими помадами? Які ваші улюблені?

 

Olesya Divnich

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This