Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 4 července, 2014 v Новини в індустрії краси | 2 komentářů

5 розповсюджених помилок, яких припускаються жінки при виборі парфумів

5 розповсюджених помилок, яких припускаються жінки при виборі парфумів

На перший погляд здається, що вибір нового парфуму – легке та нехитре заняття. Прийти у найбільший в місті парфумерний магазин з величезним асортиментом, перепробувати незліченну кількість приємних ароматів та придбати той, що припаде до душі – що ж тут складного?

Однак не варто дивуватися, якщо вибраний парфум після нанесення на тіло «звучить» зовсім інакше, ніж очікувалося. Розчарування від невдалої покупки – один з результатів розповсюджених помилок, яких жінки припускаються в процесі вибору парфумів.

Помилка №1. Парфумерний магазин

Як не дивно, саме це місце найменше підходить для пошуку «свого» аромату. Чому? Сила-силенна  блискучих скляних флакончиків, мішанина ароматів, нав’язливі консультанти, черги покупців – всі ці фактори аж ніяк не сприяють правильному вибору.

Корисна порада. Не ставте перед собою мету вибрати парфум під час першого і останнього візиту до магазину. Шукайте «свій» аромат скрізь: у каталогах, в інтернет-магазинах, в рекламних роликах. Уважно читайте опис парфуму, уявляйте його аромат, подумки «приміряйте» його на себе. Та чекайте на зустріч із ним у приємній обстановці.

 

Помилка №2. Багатий вибір

Великий асортимент парфумів також не сприяє правильному вибору. Не варто за один раз дегустувати більше 2-3 ароматів. Наші органи чуття просто не спроможні правильно сприйняти таке різноманіття запахів.

Корисна порада. У вас всього два зап’ястя – тож нанесіть на кожне з них по краплині двох парфумів, які сподобалися найбільше. Між ними і обирайте. Але не одразу.

 

Помилка №3. Поспіх

Деякі жінки поспішають випробувати аромат парфумів одразу після його нанесення на шкіру. Однак у першу мить можна відчути лише випаровування спирту. Ніжні «верхні» ноти парфуму з’являються лише через 2-3 хвилини після нанесення. Однак і 5-10 хвилин не достатньо, осягнути глибину «серця» аромату та розкіш його «шлейфу».

Корисна порада. Не варто робити остаточний висновок про аромат парфуму протягом декількох  перших хвилин. Можливо, для його повного розкриття знадобиться увесь день. Уважно прислуховуйтеся до звучання парфуму, щоб відчути кожен етап розкриття аромату.

 

Помилка №4. Негативна оцінка оточуючих

Парфуми – особиста справа. Однак жінки так полюбляють давати одна одній поради щодо вибору косметики та парфумерії! І якщо подруга, відчувши ваш новий парфум, морщить ніс, це означає лише те, що він не підходить їй. Але вона – не ви.

Корисна порада. Прислуховуйтеся тільки до власних відчуттів. І якщо вам здається, що саме цей парфум найкраще доповнює вашу неповторну індивідуальність, будьте рішучими у своєму виборі.

Єдиний випадок, коли варто врахувати сторонню точку зору щодо вибору парфумів – це уподобання коханого чоловіка. «Носіть» аромат, який йому подобається, і пристрасть у його душі не згасатиме.

 

Помилка №5. Вірність одному-єдиному аромату

Жінка – особистість багатогранна. Їй властива мінливість настрою, прагнення нових враження, жадання чуттєвих задоволень, схильність до перевтілення у різні образи.

Та й активний ритм життя, повсякденні обставини, зміни у погоді, стан здоров’я та самопочуття вимагають постійного пристосування.

Корисна порада. Не потрібно обмежувати себе у виборі парфумів. У жіночому парфумерному арсеналі має бути мінімум 3 аромати: повсякденний, вечірній та особистий (інтимний). А якщо їх буде більше, можливості для прояву своєї неповторної жіночності та краси будуть значно ширшими. Дозвольте собі це задоволення!

Ян

Aktualizováno:

2 Komentářů

  1. Корисні поради

    • Цікава стаття

Váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This