Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 15 ledna, 2015 v Новини в індустрії краси | Bez komentářů

15 причин, чому варто полюбити свою свекруху.

15 причин, чому варто полюбити свою свекруху.

Зовсім не важливо в яких стосунках ви зі своїм коханим чоловіком. Ви можете просто зустрічатися, і тоді його мама буде ставитися до вас, як до “чергової дівки”. Ви можете одружитися – і його мама стане вашою свекрухою. А точніше сказати, вона вже буде вам “майже мамою”. Але вона ніколи не перестне ставитися до вас зверхньо. Вона ніколи не забуде навіть ваші найменші невдачі. Адже, ви – це не вона.

Ось 15 причин, чому варто полюбити свою свекруху. Читайте. Запам’ятовуйте. І нехай вони полегшать ваше життя…

 1. Ваша свекруха постійно за вами спостерігає. І навіть коли її немає поряд, знайте, свекруха бачить все. Саме ця її можливість допоможе вам стати кращою.
 2. Якщо у вас підростає син, ви вже будете мати чітке уявлення про те, якою не потрібно бути… Але вам це не вдасться, бо ви, всеодно, будете свекрухою.
 3. Ваша свекруха може заважати вам будувати стосунки з чоловіком, я думаю ви вже й самі знаєте чому. Правильно! Бо не такої долі вона хотіла для сина. Але з іншого боку, свекруха може завчасно врятувати вас від невдалого сімейного життя. Любіть її за це!
 4. Якщо у темному провулку на вас накинеться маніяк, ви можете направити на нього всю свою злість, яку ви тримали в собі після останнього чаювання зі свекрухою.
 5. Від свекрухи ви отримаєте багато життєвих порад. Правильна техніка витирання пилу, миття підлоги, техніка прання, прасування, … техніка очищення картоплі. Усі ці лекції вам зможе прочитати одна людина і абсолютно БЕЗКОШТОВНО! А тепер згадайте про маніяка і головне не вбийте його після подібних лекцій)
 6. Ви не хочете готувати їсти? Відправте чоловіка “до матусі”. Свекруха і його нагодує, і вам в пакетику передасть. Бо вона ж “не така лінива як ви”
 7. Свекруха зазвичай гарно готує. І вона обов’язково навчить вас, як правильно зварити такий борщик, “щоб синочку сподобався”.
 8. Свекруха є майже у кожної жінки. Так що у вас завжди знайдеться тема для обговорення з подругами.
 9. Зазвичай чоловік шукає партнерку, трохи схожу на його матір, а ви, в свою чергу чимось схожі на свою матір. О, так! Нарешті щось спільне!
 10. Якщо ви раптом захочете пограбувати банк – свекруха стане ідеальною заручницею.
 11. Уявіть. Вам телефонує свекруха і каже, що вже їде до вас… Вуаля! Так швидко і якісно ви ще ніколи не прибирали.
 12. А от коли свекруха піде додому, ви відчуєте таке неймовірне полегшення, якого ще ніколи не відчували.
 13. Коли під час сварки ваш чоловік піде з дому, грюкнувши дверима, не переживайте. Він не замерзне. Мама його і обігріє, і нагодує, і речі попере та попрасує. А потім і вам, в пакетику, вареничків передасть, бо ви ж такі не ліпите.
 14. У вашому будинку повно непотрібного мотлоху? Зробіть свекрусі приємно – вручіть їй подарунок.
 15. І на останок, влаштуйте для себе і чоловіка свято. А дітей ви можете відправити до свекрухи.
люба свекруха

Невістка зі свекрухою

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This