Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne Červenec 2, 2015 v бренди косметики, декоративна, Косметика, Новини в індустрії краси, текстові огляди, Цікаво знати | 4 komentářů

Тerracotta Moisturizing Bronzing Powder Long Lasting

Тerracotta Moisturizing Bronzing Powder Long Lasting

Літо – це зоряний час для бронзуючої пудри, або бронзатора. Цей чарівний засіб може додати вашій шкірі красивого сяйва та натяк на засмагу в потрібних місцях. Без сумнівів, бронзер вигідно підкреслить ваші найкращі сторони.

Тож, давайте розглянемо одного з відомих представників броназоторів – Guerlain  Moisturizing Terracotta Bronzing Powder у відтінку 03.

Тerracotta Moisturizing Bronzing Powder Long Lasting

Дизайн приваблює уже з першого погляду. Перед нами невеличка пластикова пудрениця коньячного відтінку з красивими візерунками. Є велике дзеркальце, а спонж і аплікатор відсутні. Сама пудра щільно спресована. Відтінок теракотовий, без рижинки, з мерехтливим золотавим шимером.

Бронзер добре пігментований. Текстура дуже легка, шовковиста. Запах слабкий, парфумерний. На кисть набирається добре, не пилить. Для виділення скул потрібно всього-навсього кілька взмахів кисточки.

Guerlain Terracotta Bronzing Powder Guerlain Terracotta Bronzing Powder

Лягає рівномірно, в пориі не забивається. На шкірі створює природний бронзовий відтінок і здорове сяйво. Все це дуже освіжає образ. Колір засмаги можна легко варіювати, від найделікатнішого до більш помітного. На обличчі зовсім не відчувається, шкіру не сушить, а скоріше зволожує. Абсолютно не скочується і не змащується.

У бронзера просто відмінна стійкість. Тримається на протязі всього дня.

Тerracotta Moisturizing Bronzing Powder Long Lasting Guerlain Terracotta Bronzing Powder Guerlain Terracotta Bronzing Powder

Я залишилася задоволена якістю бронзера. Якщо порівнювати його з бюджетними варіантами, то різниця помітна. По-перше він ідеально зливається зі шкірою, по-друге – не виглядає пережареною плямою і по-трете – не сушить шкіру.

Безумовно, варто звернути на нього увагу, якщо ви в пошуці хорошого бронзатора. Guerlain  Moisturizing Terracotta Bronzing Powder вас приємно здивує, а ваша шкіра засяє на сонечку.

[Celkem: 1   Průměr: 5/5]

Ян

Aktualizováno:

4 komentáře

  1. Дуже гарний, такі речі дуже підходять для спекотних днів)

    • Ксюша, саме так. Літом хочеться бути загорілою красунею.

  2. я люблю цю марку, так вона не дешева, але дуже якісна.
    до бронзерів відношуся обережно, але цей виглядає досить ніжно і не яскраво.

    • Катя, я з Вами абсолютно згодна. Ціна відповідає високій якості бронзера!

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This