Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 28 srpna, 2015 v Відгуки топ Beauty-блогерів, для догляду, Косметика, текстові огляди | Bez komentářů

Міцелярна вода для чутливої шкіри Diet Esthetic Beauty Purify Aqua Micelar

Міцелярна вода для чутливої шкіри Diet Esthetic Beauty Purify Aqua Micelar

Огляд бьюті-блогера Ірульдіни, авторки блогу “BEAUTY TRICKS” на чудовий засіб – міцелярну воду  для чутливої шкіри Diet Esthetic Beauty Purify Aqua Micelar.

http://iruldina.com/
http://iruldina.com/

Як тільки на нашому ринку з’явилися міцелярні води, я перейнялася до них великою і ніжною любов’ю. Цей екземпляр був для мене несподівано приємним відкриттям.

http://iruldina.com/
http://iruldina.com/

Сама водичка прозора, гарно піниться, знаходиться в пластиковій баночці (250 мл), з кришкою, в якій є невеликий отвір. 

Хочу пояснити, чому дана водичка стала для мене відкриттям, я спробувала їх безліч, але в фаворитах у мене завжди була вода від Bioderma, по м’якості і якості, а решта їй поступалися. І, коли я вперше «випробувала» міцелярну воду від Beauty Purify моїй радості не було меж. Вона неймовірно м’яка і ніжна. Все пізнається в порівнянні і одного разу спробувавши хорошу, якісну, м’яку міцелярну воду вже не зможеш звикнути до іншої, і відразу відчуєш різницю.

Вона справляється з будь-яким макіяжем, з тональними основами, з кремовими тінями, і навіть з водостійкою тушшю для вій. І справляється з легкістю. Окремо хочу сказати, що я володію більш чутливими очима, аніж інші люди і ношу контактні лінзи. Даний продукт абсолютно не подразнює слизову оболонку ока, не викликає почервоніння. Для мене – це безсумнівний плюс. Гарно видаляє туш і її залишки – після вмивання немає темних плям під повіками. І головне – вода робить все це дуже м’яко і приємно.

http://iruldina.com/
http://iruldina.com/

Після застосування немає відчуття стягнутої шкіри або сухості, не залишається липкості або жирної плівки, коли знімаю губну помаду, то залишається не надто приємний післясмак – але я завжди після зняття макіяжу все одно вмиваюся спеціальними засобами. Я з величезним задоволенням використовую для демакіяжу цю водичку і не можу натішитися.

DSCF0262
http://iruldina.com/
http://iruldina.com/
http://iruldina.com/

 Огляд Ірульдіни також можна знайти і переглянути в її блозі  “BEAUTY TRICKS” 

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This