Pages Menu
Google+Google+Google+
Categories Menu

Kategorie: dne 29 ledna, 2016 v великі парфумери, Новини в індустрії краси, Цікаво знати | Bez komentářů

Геній парфумерного мистецтва Гі Робер

Геній парфумерного мистецтва Гі Робер

У родині Гі Робера парфумерні секрети передавалися від покоління до покоління. Як це нерідко буває серед „класичних“ французьких носів, Робер належав до справжнього парфмерного клану. Сам Гі був племінником автора Muguet de Bois, Chanel pour Monsieur, Chanel No.19 і Cristalle – Генрі Робера, а згодом син Гі – Франсуа Робер – працював, наприклад, над Vetyver від Lanvin.

Гі Робер, http://goo.gl/GHNgfz

Гі Робер, http://goo.gl/GHNgfz

У багатьох ім’я Гі Робера асоціюється у першу чергу з парфумом Dioressence. Парфумер створив його у 1979 році на спеціальне замовлення Крістіана Діора, який, як відомо, дуже любив квіти і особливо конвалію. Діор вірив, що гілочка конвалії, пришита до виробу, неодмінно принесе удачу. Тож замовляючи парфум у Робера, Діор наголосив, що композиція має нагадувати конвалію. Це поставило парфумера в непросте становище. Гі Робер багато експериментував і спостерігав, які саме інгредієнти допоможуть максимально відтворити звучання улюбленої квітки Діора.

Кажуть, що одного разу Робер, позбавляючись від сильного аромату тваринної амбри, взяв мило Miss Dior і щедро намилив руки. Саме в цю мить його і осяяла ідея: легке поєднання амбри і квіткового Miss Dior стало тим самим влучним пострілом і створило жіночний  Dioressence.

http://goo.gl/a9oqZF

Dioressence, http://goo.gl/a9oqZF

Проте справжнім вінцем кар’єри сам Гі Робер вважав парфум Amouage Gold for Women. Цей аромат вважається класикою арабського luxure бренду Amouage. Робер створив його у 1983 році на замовлення принца Оману Саїда Хамада бін Хамуда аль бу Саїда.

http://goo.gl/gT0oB3

http://goo.gl/gT0oB

За роки життя Робер, щиро закоханий в парфумерну справу, встиг написати книгу Les Sensdu Parfum, що стала цінним посібником для парфумерів-початківців. Вона містить безліч корисних порад і практичних спостережень майстра.

Сьогодні більшість видатних робіт Робера зберігається в версальському Будинку Ароматів. Лише там композиції парфумів, що зберігаються в абсолютній темряві та обмеженні від впливу повітря і температурних перепадів, можуть залишити первозданний вигляд.

Найвідоміші творіння Гі Робера:

1955 – Hermès, Doblis (original)
1960 – Rochas, Madame Rochas
1961 – Hermès, Calèche
1969 – Christian Dior, Dioressence
1969 – Rochas, Monsieur Rochas
1970 – Hermés, Équipage
1974 – Gucci, Gucci No. 1
1976 – Gucci, Gucci pour Homme
1983 – Amouage, Amouage Gold women
1983 – Amouage, Amouage Gold Men
1997 – The Pink Room parfum No.1

Olesya Divnich

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This