Pages Menu
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Categories Menu

Kategorie: dne Duben 24, 2015 v для догляду, Косметика, Новини в індустрії краси, поради стиліста, Уроки краси | 2 komentářů

Як обрати хороший дезодорант та антиперспірант?

Як обрати хороший дезодорант та антиперспірант?

Коли погода радує нас теплом та сонцем, саме час задуматись про те, який дезодорант чи антиперспірант найефективніше захистить нас від неприємного запаху.

Переваги та недоліки дезодорантів

Логічно, що як будь-який косметичний засіб, дезодоранти мають свої плюси та мінуси. Для початку звернемо увагу на очевидні переваги.

  • Миттєва дія. Відразу після нанесення засіб миттєво нейтралізує запах поту.
  • Зменшення потовиділення. Добавки, які є у складі засобу, борються не тільки із неприємним запахом, а й з його причиною.
  • Захист, пом’якшення та зволоження шкіри.
  • Легкість використання. Виробники максимально спростили використання дезодорантів.
Якісний дезодорант має не тільки захищати від запаху поту, а й доглядати за шкірою

Якісний дезодорант має не тільки захищати від запаху поту, а й доглядати за шкірою (http://goo.gl/efRkpz)

Далі мова про недоліки.

  • Висихання. Якщо ви неправильно використовуєте засіб, він швидко висихає.
  • Швидке використання. Дезодоранти з розпилювачем дуже швидко використовуються, тому варто бути економними.
  • Нанесення дезодоранту. Оскільки дезодорант повинен висохнути після нанесення, перед тим, як одягатись, варто кілька хвилин почекати, аби не забруднити речі.

Як обрати дезодорант

Для максимальної ефективності дезодоранту, варто уважно підійти до його вибору. В цілому, всі дезодоранти схожі між собою, адже направлені на знищення бактерій.

Ефективність цих засобів залежить від багатьох факторів. Одні можуть мати фруктовий аромат, проте термін їх дії обмежений кількома годинами.

Тверді дезодоранти практично не мають запаху. Але у їх складі є спирт, який хоч і знежирює шкіру, але може викликати алергію чи подразнення. Тому якісний твердий дезодорант повинен мати у своєму складі екстракти м’яти, череди та ромашки.

При виборі дезодоранту, в першу чергу, варто врахувати тип шкіри. Якщо вона у вас чутлива чи суха, у жодному разі не можна обирати дезодорант, у складі якого є спирт. Краще зупинити свій вибір на засобі з інгредієнтами, які зволожують та пом’якшують шкіру. Також вам не варто користуватись кульковими дезодорантами, які покривають шкіру тонкою плівкою, що теж може викликати подразнення. Тоді краще обрати засіб, у складі якого є солі алюмінію чи інші подібні речовини.

 

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Ян

Aktualizováno:

2 komentáře

  1. Мені найбільше подобаються кулькові дезодорантами. Дуже гарна стаття.

    • А, яка марка фаворит?

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This