Pages Menu
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Categories Menu

Kategorie: dne Červen 28, 2015 v жіноча, Косметика, Новини в індустрії краси, Парфумерія, Уроки краси, чоловіча | 4 komentářů

Тестери – вигідні двійники парфумів

Тестери – вигідні двійники парфумів

Знаменита французька акторка Катрін Деньов, якось сказала, що в будь-яку хвилину життя її супроводжують парфуми, і вона швидше забуде окуляри або ключ, ніж вийде з дому без улюбленого аромату. З нею, без сумнівів, погодяться мільйони жінок по всьому світу, адже хороший парфюм – візитна картка представниць прекрасної статі. Іноді красивому образу не вистачає лише крапельки ніжної композиції, щоб підкреслити всю його вишуканість.

Сучасний косметичний ринок надає можливість придбати величезну кількість різноманітних парфумів. Тож ви обов’язково зможете підібрати відповідний  аромат саме для себе. Та, прогулюючись магазинами і, гортаючи сторінки інтернет-сайтів, багатьом на очі трапляються товари з відміткою «тестери парфумів». Чи задавали ви собі питання чим відрізняються парфуми тестери від просто парфумів? Якщо так, то ця стаття саме для вас. В ній ми розповімо що ж таке ці загадкові тестери.

Флакон без ковпачку

Флакон без ковпачку

Напис на наклейці: Тестер не для продажу

Напис на наклейці: Тестер не для продажу

На полиці, поруч із звичайними парфумами, ви завжди знайдете ТЕСТЕР – запропонований виробником демонстраційний варіант флакону, за допомогою якого він рекламує товар прямо на місцях продажу. Такий маркетинговий хід дозволяє людині оцінити аромат перед його придбанням, випробувати декілька варіантів, щоб потім не розчаруватися викинувши на вітер велику суму грошей за не потрібну покупку.

Особливих розбіжностей в якості і стійкості аромату тестера зі звичайними парфумами для продажу немає. Невідповідність тільки в упаковці – вона нехитрого дизайну, картонна, майже завжди біла, найчастіше без обгортки . А флакон – спрей-пульверизатор з простою пластиковою кришечкою. На флаконі тестерів іноді може зустрічатись напис „demonstration tester“ або „tester“. Якщо такого напису ви не знайшли, тоді він обов’язково буде на коробці. Ці нюанси основна причина більш дешевої ціни продукту.

Іноді, при  поставці упаковка деяких продуктів може значно зіпсуватися, в такому випадку парфуми теж будуть продаватися як тестери, а їх ціна зменшиться.

Упаковка тестеру з відміткою

Упаковка тестеру з відповідною відміткою

Звичайно, тестер навряд чи підійде в якості подарунку. Однак, якщо ви вирішили придбати аромат для себе-коханої, то це буде гарне рішення і дуже вигідна покупка. Ви зекономите кошти, а різниці в улюбленому парфюмі не відчуєте.

До речі, тестер не можна купити в звичайному магазині, але ви завжди зможете знайти його в Інтернет – шопі.

Таким чином, не переплачуючи за витончену упаковку ви отримаєте якісний і гідний продукт. Адже аромат тестера нічим не відрізняється від звичайного парфуму.

Пропонуємо звернути увагу на асортимент тестерів парфумів на сайті elnino.ua в категоріі Тестери. Ми впевнені, що ціни вас приємно здивують, а якість парфумів додасть гарного настрою та впевненості в собі.

Пам’ятайте: «Аромат – це мить щастя, до якої ми завжди повертаємося».

[Celkem: 2    Průměr: 5/5]

Ян

Aktualizováno:

4 komentáře

  1. очень удобно и выгодно!

    • Так i є. А в якості немає різниці:)

  2. я купую собі тестери парфумів, думаю, що це дуже вигідно.

    • Так, дійсно вигідно і єкономно для вашого гаманця.

Váš komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This