Меню сторінок
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Меню категорій

Категорія: дата Березень 5, 2015 в макіяж, Новини в індустрії краси, поради візажиста, Уроки краси | Без коментарів

Найпоширеніші помилки при нанесенні та виборі тонального крему

Найпоширеніші помилки при нанесенні та виборі тонального крему

Кожна дівчина знає, що правильно підібрана тональна основа – це вже 50% макіяжу. Але якщо не правильно підібрати, або ж нанести тональний крем, вся картина буде зіпсована. Тональний крем може прикрашати та маскувати, а може й підкреслити всі недоліки. Сьогодні я розповім вам про найпоширеніші помилки при виборі та нанесенні тонального крему.

Помилки, при нанесенні тонального крему, що можуть зіпсувати увесь макіяж.

  • Неправильно підібраний тон. Це проблема з якою стикаються майже всі дівчата. Одні просто не знають як правильно обрати потрібний відтінок, інші ж свідомо обирають крем на тон, а то й декілька тонів темніший, або ж світліший крем. Це дуже грубі помилки. За допомогою тонального крему не варто намагатися досягнути ефекту «засмаглого обличчя», або навпаки, висвітлювати обличчя в стилі королеви Англії, Єлизавети I. Тональний крем може бути лише на пів тону темніший чи світліший від кольору вашої шкіри. Якщо ж різниця буде значнішою, вам не оминути ефекту «маски»
  • Неправильно підібрана текстура. Пам’ятайте, той тональний крем що підійшов вашій подрузі не обов’язково підійде і вам. Його потрібно обирати залежно від типу вашої шкіри. Якщо у вас суха шкіра, користуйтеся тональним кремом рідкої текстури зі зволожуючим ефектом. Також, раджу користуватися основою під макіяж – вона дозволить кремові краще лягати на шкіру обличчя. Якщо ж шкіра жирна – обирайте знежирені тональні креми з матуючим ефектом та контролем жирного блиску.
тональний крем

Спосіб нанесення тонального крему

  • Засоби для нанесення крему. Тональний крем можна наносити трьома способами. Це – нанесення пензликом, губкою чи спонжем, або ж пальцями. Пензликом потрібно наносити крем в тому випадку, якщо ви прагнете досягнути максимально тонкого та рівного шару тонального засобу (це в тому випадку, якщо кисть якісна). Також пензликом дуже зручно розтушовувати тональний крем біля ліній росту волосся та біля вух. Нанесення тонального крему спеціальним пензлем дозволяє значною мірою економити засіб. Губкою або спонжем користуйтеся, якщо хочете досягнути більш щільного шару тонального крему на обличчі, для маскування недоліків. Але не забувайте про те, що надто багато крему вас не прикрасить. Щоб досягнути більш щільного нанесення засобу губкою, її потрібно попередньо змочити. Під час використання такого методу приділіть особливу увагу лініям росту волосся, щоб уникнути ефекту «маски». Нанесення тонального крему пальцями дуже поширене, але тут слід пам’ятати, що пальцями дуже рідко вдається рівномірно розподілити крем по всьому обличчю, зазвичай, після такого способу нанесення залишаються ледь помітні, але все ж помітні лінії, які можуть зіпсувати весь макіяж.
  • Нанесення тонального крему на окремі ділянки обличчя. Для того, щоб обличчя виглядало природньо та не було вкрите темними та світлими плямами, раджу наносити тональний крем на всі ділянки обличчя. Частковий спосіб нанесення допустимий лише в тому випадку, якщо у вас абсолютно ідеальна шкіра і тон крему ідентичний тону вашої шкіри. Оскільки таке буває рідко, то краще не економити.
  • Відмова від основи під макіяж. Не варто забувати про нанесення основи під тональний крем. Вона значно полегшить вам процес нанесення крему та зробить макіяж більш природнім. Ви можете обрати як спеціальні косметичні основи різних марок, або ж скористатися вашим улюбленим зволожуючим кремом.

 

 

 

 

[Total: 1    Average: 4/5]

Ян

Aktualizováno:

Ваш коментар

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This