Меню сторінок
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Меню категорій

Категорія: дата Грудень 19, 2015 в бренди парфумів, Цікаво знати | Без коментарів

Парфумерний будинок Chanel

Парфумерний будинок Chanel

Раз на місяць я буду знайомити вас з історією відомих парфумерних будинків. І оскільки недавно робила для вас публікацію про парфумера Ернеста Бо, який створив знаменитий аромат Chanel №5, вирішила тему продовжити і сьогодні розкажу, власне, про бренд Chanel.

Гадаю, всім відомо, що засновницею бренду стала Габріель Шанель. Народилась вона в 1883 році у Франції, а у віці 12 років залишилась сиротою і потрапила до монастирського притулку. Саме там дівчина навчилася шити.

Напевно, ви не знали, але першою майстернею, що відкрила Габріель, буда майстерня з виготовлення капелюхів. А от цікавість до парфумерної справи у Шанель народилась дещо пізніше. Кілька років Габріель підробляла співачкою в ресторанчику, де отримала прізвисько “Коко”, а також непримириму відразу до популярної звички щедро поливати себе квітковими парфумами. На той час так робили майже все через нестійкі аромати тодішньої парфумерної промисловості.

http://goo.gl/g1xuDH

http://goo.gl/g1xuDH

Згодом винайшли синтетичний мускус, який був чудовим фіксатором летючих альдегідних ароматів. Коко Шанель, яка на той час вже була відома в своїй справі, зацікавилась новинкою і запросила до співпраці справжнього професіонала – парфумера Ернеста Бо (читайте про нього тут), з яким познайомилась у 1921 році. Цей рік можна вважати датою нарождення парфумерного будинку Chanel.

Саме Бо створив у 1922 році знамениті Chanel N5. Коко вважала, що жінка має пахнути не квітками, а собою: непередбачуваною та різноманітною. Цікаво, що головні компоненти парфуму не могли впізнати навіть найбільш досвідчені “носи”. Жоден парфум ще й досі не досяг популярності легендарних Chanel N5.

Коко Шанель http://goo.gl/0wTWWQ

Коко Шанель http://goo.gl/0wTWWQ

Протягом 30-х років ще кілька ароматів, що швидко стали популярними. У військовий час діяльність парфумерного будинку була зупинена.  Chanel  повернулися аж у 55-ому році з першим у своїй колекції чоловічим ароматом. 

Після смерті Коко у 1970-му році діяльність будинку не зупинилася. Як відомо, Chanel і сьогодні займає одну з провідних позиції у галузі одягу, косметики та парфумів. За час існування парфумерного будинку було створено близько 50 парфумів, над якими працювали найталановитіші професіонали: Эрнест Бо, Крістофер  Шелдрейк, Анрі Роббер, Жак Полж.

 

[Total: 0    Average: 0/5]

Olesya Divnich

Aktualizováno:

Ваш коментар

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This