Меню сторінок
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Меню категорій

Категорія: дата Липень 15, 2015 в текстові огляди | Без коментарів

Молочко для зняття макіяжу Biotherm Biosource Clarifying Cleansing Milk

Молочко для зняття макіяжу Biotherm Biosource Clarifying Cleansing Milk

Очищення шкіри – один з найважливіших етапів по догляду за шкірою. Процедура очищення шкіри необхідна всім жінкам, незалежно від віку, адже щоденне використання декоративної косметики, пил, забруднене повітря, не залишають шкірі жодного шансу зберегти ідеальну чистоту.

Для того, щоб полегшити Ваш вибір по догляду продукції для очищення шкіри пропонуємо Вам огляд на молочко для зняття макіяжу Biotherm Biosource Clarifying Cleansing Milk.

Biotherm Biosource Clarifying Cleansing Milk

Biotherm Biosource Clarifying Cleansing Milk

Компанія Biotherm з’явилась на ринку ще в далекому 1970 році і з тих пір не перестає радувати своїх клієнтів високоякісною косметикою. Косметика Biotherm при виготовленні своєї продукції використовує екстракти термального планктону, який за своїм складом є спорідненим для нашої шкіри і стимулює клітини шкіри активно використовувати власні внутрішні ресурси.

Молочко Biotherm Biosource Clarifying Cleansing Milk має легку кремову текстуру, яка ідеально справляється зі своєю функцією – легко знімає макіяж та абсолютно не сушить шкіру. Виробник заявляє, що молочко ідеально підійде для нормальної та комбінованої шкіри.

Biotherm Biosource Clarifying Cleansing Milk

Biotherm Biosource Clarifying Cleansing Milk

Після використання абсолютно не має відчуття стягненої чи подразненої шкіри. Молочко добре зволожує та живить шкіру. Шкіра на дотик гладенька та ніжна. Хочу також звернути увагу на те, що молочко не визиває почервонінь та алергічної реакції.

Неможливе не відзначити приємний аромат, який зробить процес очищення вдвічі приємнішим.

Молочко у флакончику приємного зеленого кольору, об’ємом 200 мл. Досить економічне, вистачає однієї краплинки, розміром з квасолину для зняття макіяжу з очей.

 

[Total: 0    Average: 0/5]

Nadia Zhmurshchuk

Aktualizováno:

Ваш коментар

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This