Меню сторінок
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Меню категорій

Категорія: дата Березень 4, 2015 в зачіска, Новини в індустрії краси, поради стиліста, Уроки краси | Без коментарів

Модний колір волосся в 2015 році

Модний колір волосся в 2015 році

Досконалості немає меж – ось про що нам говорить мода 2015 року. Сьогодні ми коротко розкажемо вам про те, який колір волосся модний у цьому році.

  • Як ми вже всі давно зрозуміли: натуральність з моди не вийде. Ось і натуральні кольори волосся, в цьому році також будуть в тренді. Але, пам’ятайте, натуральний колір волосся – це не обов’язково ваш природній колір. Навпаки, зараз дуже модно перефарбовувати волосся в натуральні, але все ж цікаві та яскраві відтінки. Це може бути яскравий каштановий, шоколадний, або ж теплий коньячний.
натуральний каштановий колір

“Натуральне” каштанове волосся

  • Можемо порадувати блондинок. В цьому році блонд також в моді, проте, головне обрати правильний відтінок, і тут знову ж таки ми стикаємося з натяками на натуральність. В 2015 році в тренді будуть натуральні піщані, світлі медові та золоті відтінки, а також відтінки мідного. Ще один модний відтінок цього року – світлий попелястий. Можливо комусь він нагадує сивину, але особисто мені дуже подобається цей відтінок. Він дуже виграшно виглядає на короткому волоссі, або ж у поєднанні з іншими кольорами.
світле волосся

Волосся “натуральний” блонд

світлий попелястий колір

Світлий-попелястий

  • Вугільно чорний також не здає позицій. Але цього року його відтінки трішки змінилися. Великих обертів набирають чорні фарби з червоним, синім чи фіолетовим відливом. Обравши таку фарбу ви не прогадаєте. Яскравий, але в той же час стриманий образ вам гарантований.
чорне волосся

Вугільно-чорне волосся

  • Мода на рудий колір цього року просто перевершила себе. Доречним буде будь-який відтінок рудого, від стриманого та натурального до, можна сказати, агресивного рудого. Можете сміливо експериментувати та дивувати.
руде волосся

Яскраве руде волосся

  • Дівчатам, що завжди прагнули приміряти на собі ляльковий образ цього року, відверто кажучи, ощастило. Мода 2015 року «дозволяє» фарбувати волосся у будь-які кольори. А головне, чим яскравіше – тим краще. Всі кольори веселки, і не тільки, у вашому розпорядженні. Якщо ж ви не хочете ризикувати, та фарбувати своє волосся в яскраві кольори, тоді скористайтеся накладними пасмами, або перуками – вони також дуже модні.
Червоне волосся

Яскраве волосся

  • І остання модна тенденція в цьому році – мелірування. Тут також є де розгулятися фантазії. Як ви вже зрозуміли, яскраві кольори в 2015 році цінуються понад усе. Тож експерементуйте. Додайте до свого натурального кольору декілька яскравих прядок і ви побачите, як зміниться ваш настрій. Життя ніби засяє новими барвами. Не обов’язково фарбуватися стійкими фарбами, можна використати тонік, який за декілька днів змиється, але ви за цей час встигнете відчути себе новою людиною. Мелірування може бути і нейтральних кольорів. З його допомогою можна просто додати різноманітних відтінків одного кольору, щоб «оживити» зачіску.
синє мелірування

Мелірування

Не бійтеся експериментувати, додайте барвів до свого життя!

[Total: 1    Average: 1/5]

Ян

Aktualizováno:

Ваш коментар

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This