Меню сторінок
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Меню категорій

Категорія: дата Серпень 3, 2015 в декоративна, для догляду, Косметика, Новини в індустрії краси, Уроки краси | Без коментарів

Правильний демакіяж – запорука здорової шкіри

Правильний демакіяж – запорука здорової шкіри

Величезну частину свого часу жінки приділяють макіяжу, ми знаємо про нього буквально все від А до Я. А ось демакіяжу ,чомусь, майже не надаємо значення, часто забуваючи, що невправильно знята косметика приносить величезну шкоду нашій шкірі. Починаючи від передчасного старіння до появи висипань і подразнень. Щоб ніколи не стати жертвою подібного кошмару спеціально для вас урок демакіяжу, який дозволить зберегти молодість та красу надовго.

Демакіяж = красива шкіра

Демакіяж = красива шкіра (http://goo.gl/iBes4R)

Впевнена, що у більшості дівчат улюблений спосіб зняття макіяжу – умивання пінкою або гелем. Цей швидкий метод подобається багатьом, але не варто забувати, що він не особливо підходить для сухої або чутливої шкіри, а ще його важко назвати делікатним, раджу, заради своєї краси все ж спробувати виділити 10 хвилин для демакіяжу “без води” за допомогою молочка, тоніка (їх слід підбирати під особливості своєї шкіри, але варто зауважити, що тонік універсальний засіб, який підходить майже під будь-який тип шкіри) і ватних дисків.

Гарний вибір тонік для обличчя Artdeco Basics Revitalizing Tonic

Краса у чистій шкірі

Краса у чистій шкірі (http://goo.gl/OXznYv)

Завжди починаємо  з губ. Наносимо молочко на ватний диск і знімаємо помаду (обережними рухами) від куточків губ до середини.

Переходимо до очей.  Думаю, що зараз всі приречено зітхнули!!! Це найскладніший і найделікатніший етап у нашій справі. Щоб зняти тіні ми змочуємо ватний диск засобом для зняття макіяжу з очей, а потім легенько по напрямку від перенісся до скроні видаляємо їх.

Прибираємо з вій туш . Розділяємо ватний диск на дві половинки, змочуємо своїм засобом для демакіяжу, і одну половинку кладемо під нижню повіку, а іншою змиваємо туш акуратними рухами по лінії росту вій. Замість однієї половинки диска можна взяти ватну паличку, нанести на неї засіб, а потім аналогічними рухами видалити туш.

Чиста шкіра всього за 10 хвилин

Чиста шкіра всього за 10 хвилин (http://goo.gl/WkddGG)

Залишилося обличчя.  Спочатку наносимо молочко на обличчя по масажним лініямВід скронь до підборіддя, від носа уздовж вилиць, від підборіддя до вушних раковин, від середини лоба до скронь. Потім по ним же усуньте залишки молочка ватним диском. Щоб освіжити і тонізувати шкіру протираємо її тоніком та наносимо свій звичний крем для шкіри.

Слідуючи  цим простим правилам шкіра буквально скаже вам “дякую” за чудовий і зодровий вигляд. Важливо пам’ятати!!! Ніколи не потрібно забувати про ДЕМАКІЯЖ, він назавжди повинен стати вашим головним другом та вірним помічником у догляді за собою.

[Total: 1    Average: 5/5]

Ян

Aktualizováno:

Ваш коментар

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This