Меню сторінок
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Меню категорій

Категорія: дата Липень 23, 2015 в бренди косметики, Відгуки топ Beauty-блогерів, декоративна, Косметика, Новини в індустрії краси, новинки, текстові огляди | 4 коментарі

L’Oreal False Lash Architect 4 Dimensions Effect Fibers mascara review

L’Oreal False Lash Architect 4 Dimensions Effect Fibers mascara review

Огляд бьюті блогера  Yuliya Arkhipenko на туш L’Oreal False Lash Architect 4 Dimensions Effect Fibers.

Сьогодні хочу поділитись враженнями про туш L’Oreal False Lash Architect 4 Dimensions Effect Fibers. Якщо читаєте мій блог вже деякий час, знаєте, що надаю перевагу кісточкам резиновим або силіконовим. Близько місяця тому я вперше вирішила спробувати туш від L’Oreal, спонукала і гучна назва Ефект накладних вій 4D з мікрофібрами для об’єму.

L'Oreal False Lash Architect 2

http://mandarynabblog.blogspot.com/

Туш однозначно видовжує вії, виглядає досить природньо, не осипається. Об’єму придає, проте не супер візуально помітного 4D. Єдиним мінусом для себе вважаю не досить щільний дозатор. Забагато продукту залишається на кісточці, перед нанесенням кожного разу потрібно знімати надлишок.

L'Oreal False Lash Architect 3

http://mandarynabblog.blogspot.com/

Відгук хотіла написати по тижні користування, проте це знову та ‘мокра’ туш, якій треба дати трохи часу. І взагалі про L’Oreal False Lash перше враження оманливе. 
Я почекала кілька днів, тоді спробувала ще раз. Шикарне дзеркальне упакування, яке було важко сфотографувати, мені надзвичайно подобається.

L'Oreal False Lash Architect 4

http://mandarynabblog.blogspot.com/

Кісточка досить зручна, конічної форми, ворсинки розташовані спірально, як зазвичай. Наноситься легко, добре розчісує вії, чого я зовсім неочікувала. Добре лягає вже при першому шарі, проте не відразу після відкриття. При першому нанесенні все зовсім навпаки: туш розчісувала старою силіконовою кісточкою, а другий шар наносити було вже не варто.

L'Oreal False Lash Architect 5

http://mandarynabblog.blogspot.com/

Як бачите на фото, мої вії справді стали помітними, довшими, з’явився об’єм. При нанесенні в 2-3 шари грудочки все ж з’являються. Вії я не розчісувала, туш їх не склеює. Загалом результатом я задоволена, як для туші із звичайною кісточкою. І нагадую, що на різних віях продукт буде працювати по-різному.

L'Oreal False Lash Architect

http://mandarynabblog.blogspot.com/

 Цей чудовий огляд на туш можна знайти і переглянути в блозі у Юлії Mandarynabblog

[Total: 1    Average: 5/5]

Ян

Aktualizováno:

4 Коментарів

  1. Дуже дякую, приємно приєднатись до сім’ї))

    • І Вам спасибі за такий розгорнутий і цікавий огляд.

    • Приємно чути, що Вам цікаво.

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This