Меню сторінок
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Меню категорій

Категорія: дата Березень 23, 2015 в макіяж, Новини в індустрії краси, Уроки краси, Цікаво знати | Без коментарів

Косметика, що підкреслить красу очей

Косметика, що підкреслить красу очей

В модних журналах та на інтернет-сайтах, присвячених красі, часто зустрічаються незрозумілі слова «каял», «айлайнер», «хайлайтер». Зрозуміло, що мова йде про певні косметичні засоби. Але для чого вони призначені? Як ними користуватися?

Косметичні засоби, які варто використовувати для макіяжу очей.

1. Косметичний олівець для очей

Цей косметичний засіб використовується для наведення контуру очей та корекції їх форми. Він представляє собою упаковану у пластиковий або дерев’яний патрон спресовану масу, виготовлену з парафіну, натурального воску та олій, барвників та ароматизаторів. Стрижень олівця має мати достатньо м’яку та жирну текстуру. Завдяки цьому він легко ковзає по поверхні шкіри і дозволяє провести чітку та насичену лінію, товщина якої залежить від рівня заточки олівця та куту його нахилу. Звичайно ж, є олівці і з більш твердою текстурою, їх зазвичай використовують лише для надання тіней, чітку лінію таким олівцем намалювати дуже складно. Але все ж, олівець з твердою текстурою – чудовий варіант для підкреслення лінії брів.

олівці для контуру очей

Олівці для очей

Сучасні виробники пропонують надзвичайно широку палітру олівців для очей, тому тепер головне не розгубитися в виборі.

Крім звичайного олівця для очей, існує іще декілька різновидів так званих олівців:

• Олівець-хайлайтер (з англ. «Highlight» – «виділяти») – олівець світлого відтінку, що містить у своєму складі флуоресцентні речовини. Він потрібен для висвітлювання певних ділянок шкіри, надання їм блиску та створення сяючого ефекту. Зазвичай його наносять над контуром губ, або в ямочці під нижньою губою, для виділення скул, або надання витонченості носику. Олівець хайлайтер може використовуватися і для візуального збільшення очей, а також для надання їм бадьорого та свіжого вигляду, для цього його потрібно наносити на внутрішні куточки очей, на центральну частину рухливих повік та під лініями брів. Сяючий, бадьорий та життєрадісний погляд вам гарантований.

зайлайтер маскуючий

Один з різновидів хайлайтеру

• Олівець-тіні призначений для використання замість звичайних тіней. Він має м’яку кремоподібну структуру, добре лягає на шкіру, допомагаючи створити стійкий та насичений макіяж. Проте, на жаль, у такого олівця, не дивлячись на його плюси, є один мінус. Через декілька годин після нанесення олівець може починати «скачуватись». Для того, аби такий неприємних конфуз не трапився з вами, нанесіть на повіки основу під макіяж, або ж якщо у вас немає такої, скористайтеся звичайною пудрою, вона значно подовжить життя вашого макіяжу очей.

Олівець каял призначений для нанесення лінії на внутрішньому краю повіка. Головною його відмінністю від звичайних контурних олівців в тому, що він містить антисептичні речовини, завдяки яким не подразнює чутливу слизову оболонку очей. Крім того, м’який стрижень каялу ніколи не упаковується у дерев’яний патрон, щоб дрібні частинки стружки, утвореної при заточуванні олівця, не зашкодили очам. Каял світлих відтінків дозволяє зробити очі більшими, а погляд – відкритим. Темний каял допомагає надати очам виразності, але в той же час візуально зменшує їх.

каял для очей

Олівець-підводка каял

2. Айлайнер

Айлайнер для очей (з англ. «eye» – «око», «line» – «лінія») – рідка фарба для наведення лінії на повіках, що міститься у невеликій ємності та наноситься тонким пензликом.

На відміну від м’якого олівця, айлайнер дозволяє нанести на повіках надзвичайно тонкі, та чіткі лінії – так звані «стрілки», що ідеально доповнюють макіяж, додаючи очам виразності.

Єдиним недоліком айлайнеру є те, що через його рідку консистенцію доводиться певний час чекати, доки нанесена лінія висохне, але з кожним роком технології вдосконалюються, а якість айлайнерів покращується. Широкою палітрою кольорів айлайнери також не можуть похвалитися. Зазвичай вони представлені у чорному, коричневому та синьому тонах, рідше – у сірому та фіолетовому, або прозорому з блискітками. Але все ж, деякі косметичні компанії випускають лінійки айлайнерів з найрізноманітнішими відтінками.

підводка (айлайнер)

Айлайнер (підводка) для очей

3. Айдефайнер

Айдефайнер (від англ. «eye» – «око», «define» – «визначати») – косметичний засіб для наведення контуру очей у вигляді фломастера або авторучки. Він має м’який та гнучкий стрижень, просочений рідкою фарбою. За допомогою тонкого кінчику айдефайнеру можна провести тонкі та чіткі лінії на повіках, що миттєво висихають. Можна сказати, що айдефайнер – це вдосконалений, більш зручний у використанні, різновид айлайнера.

пфдводка айдефайнер

Айдефайнер для очей

Усі косметичні засоби для підкреслення краси очей ви знайдете тут.

[Total: 0    Average: 0/5]

Ян

Aktualizováno:

Ваш коментар

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This