Pages Menu
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Categories Menu

Kategorie: dne Březen 6, 2015 v зіркові тренди, Новини в індустрії краси, Цікаво знати | Bez komentářů

Гвінет Пелтроу та Juice Beauty

Гвінет Пелтроу та Juice Beauty

Гвінет Пелтроу вийшла із косметичних компаній таких як Estée Lauder, Hugo Boss and Max Factor, але розширила власну бізнес-імперію шляхом інвестування в свій власний бренд Juice Beauty.

«Я хотіла відійти від оціночних аспектів знаменитості. Я дуже вдячна всім оцінкам які я отримала в минулому, але я дійсно зосереджена на створенні Goop і використанні цих знаменитих аспектів в моєму житті, а також для подальшого збагачення мого власного бренду.» – сказала Пелтроу. «В моєму житті немає (косметичного) продукту, який водночас розкішний, високопродуктивний і чистий. Я дуже обізнана про токсичність в косметичних продуктах, що ми постійно використовуємо».

Пелтроу підписала 5-річний контракт з засновником Juice Beauty Karen Behnke, і є зараз креативним директором бренду. Juice Beauty виступає органічним брендом по догляду за шкірою, який продається на всій території Сполучених Штатів, але нова лінійка макіяжу буде випущена не раніше наступного року, її створила сама Пелтроу, вона активно працювала над створенням упаковки, кольорів та препаратів.

«Для мене було дійсно важливо не просто найняти особу чи схвалити угоду», – сказав Behnke. «Для мене було більш важливо досягнути цілей та цінностей і знайти справжнього бізнес-партнера».

JuiceBeauty в свою чергу інвестували в Paltrow’s website та Goop, і буде працювати з актрисою над створенням шести нових продуктів по догляду за шкірою, які будуть продаватися через Goop.com вже в цьому році.

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Ян

Aktualizováno:

Váš komentář

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This