Меню сторінок
Google+Google+Google+FacebookTwitterRss
Меню категорій

Категорія: дата Вересень 3, 2015 в бренди косметики, декоративна, Косметика, макіяж, Новини в індустрії краси, Уроки краси, Цікаво знати | Без коментарів

Бюджетно або дорого?! Як вибирати косметику з розумом

Бюджетно або дорого?! Як вибирати косметику з розумом

Як можна встояти перед помадами CHANEL, LANCÔME, DIOR, адже вони такі класні. Ми, можливо, і не знайомі з продукцією цих брендів, але це ж “ЛЮКС”, їх рекламують співаки, актори, моделі, а це запорука хорошого продукту. Однак ціни на модні речі і косметику дуже велика, і не завжди вистачає бюджету на “Люкс” і доводиться купувати помаду “Now name”.

Хоча, можливо продукт, хоч і бюджетні, але нічим не поступається “люксовій” косметиці? Адже імениті бренди витрачають величезну кількість грошей на рекламу, Pr, дизайн, а вже потім на саму серцевину-склад продукту, а ось менш знамениті виробники найчастіше економлять на всьому лоску і більше уваги приділяють своїй продукції.

Як вибирати косметику з розумом

Як вибирати косметику з розумом (http://goo.gl/ufWLDB)

Не завжди дорожче означає краще. Давайте на прикладі розглянемо два схожих косметичних продукти різних марок (“Люкс” і “мас-маркет”) і знайдемо в них схожість і відмінності, плюси і мінуси.

Візьмемо бренд класу “люкс” Estée Lauder і “мас-маркет” бренд Maybelline та порівняємо їх блиски для губ Pure Color Gloss з Maybelline Color Sensational Cream Lip.

Як вибирати косметику з розумом

Як вибирати косметику з розумом (goo.gl/qoAJtd)

Для початку розглянемо склад обох засобів. Але не будемо заглиблюватися у всі інгредієнти, а проаналізуємо перші 3 складових:

Склад Pure Color Gloss:

  • Polybutene – полібутен це світла, липка рідина. Безпека полібутена була оцінена групою експертів CIR. Вона вивчила наукові дані і прийшла до висновку, що полібутен безпечний і може бути використаний в продуктах косметики та особистої гігієни.
  • Petrolatum – вазелін: суміш парафіну. церезину і масла.
  • Polydecene – синтетичне особливо чисте масло, сприяє легкому розподілу косметичних засобів на шкірі, пом’якшує її. Використовується в харчовій промисловості, при виготовленні цукерок.

Склад Maybelline Color Sensational Cream Lip:

  • Polyisobutene – аналогічно опису вище.
  • Octyldodecyl Neopentanoate – пом’якшувальний засіб для шкіри із сонцезахисним ефектом
  • Hydrogenated Styrene / Methyl Styrene / Indene Copolymer – загущувач, який створює глянцеве покриття.

В принципі на перших місцях у кожного продукту цілком прийнятні інгредієнти.

Як вибирати косметику з розумом

Як вибирати косметику з розумом (http://goo.gl/Ffc4v4)

Дизайн: Блиски схожі за дизайном, тільки ковпачок у Estée Lauder золотистий, а у блиску Maybelline, срібного кольору. Аплікатори майже ідентичні. Обсяг однаковий (6мл.)

Властивості: обидва блиски відрізняються легкою кремоподібною текстурою, середньою стійкістю і гарними відтінками.

Як вибирати косметику з розумом

Як вибирати косметику з розумом (http://goo.gl/fY0fZC)

Отже, яка бачимо, відчутної різниці практично немає, все залежить від ваших уподобань, призначення продукту і цінової політики. Звичайно не всі продукти “мас-маркету” можуть замінити “люкс”, але й не весь “люкс” якістю наздоганяє свої ціни.

Можна лише зробити висновок що скрізь є гідні продукти і не варто зациклюватися на чомусь одному.

[Total: 1    Average: 3/5]

Ян

Aktualizováno:

Ваш коментар

Цю статтю ще ніхто не коментував. Будьте першими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share This